Steinhof z nowym cennikiem i referencjami haków - MOTOFAKTOR

Steinhof z nowym cennikiem i referencjami haków

person Redakcja 22/02/2021

Steinhof opracował nowy cennik haków holowniczych na 2021 rok, w którym znalazło się wiele niedostępnych wcześniej pozycji.

Najbardziej ekscytującą pozycją w zestawieniu są haki holownicze do elektrycznego Audi E-Tron. Numery katalogowe producenta dla tego pojazdu to A-119 (od 09.2018) oraz A-120 (od 09.2019) dla wersji Sportback. Nowości nie brakuje także w marce BMW, gdzie wprowadzono haki holownicze do wielu odmian modelu X3 oraz X4 (generacje F25 oraz F26, również z napędem X-Drive).

 

Podobnie jest w przypadku marki Skoda, dla której wprowadzono referencje o numerach S-350, S-351. Odpowiadają one modelowi Octavia, produkowanemu od listopada 2019 roku. Ważną informacją jest także opracowanie haka holowniczego dla pojazdu ciężarowego MAN TGE (produkcja od 11.2016 wzwyż). Rozszerzenia oferty doczekały się także marki takie jak Mercedes-Benz, Mazda, Volkswagen, Jaguar, Land Rover, Jeep, Peugeot, Opel, Subaru oraz Toyota.

Wprowadzenie do oferty haków holowniczych do pojazdów elektrycznych takich jak Audi E-Tron jest ważnym krokiem w zakresie kompleksowego pokrycia rynku przez produkty Steinhof. Cieszymy się z opracowania tych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom elektromobilności i planujemy już kolejne referencje. Aktualny cennik na 2021 rok znajduje się na stronie: https://steinhof.pl/oferta/haki-holownicze. Wszystkie haki holownicze dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji marki Steinhof. Anna Michałków dział marketingu firmy Steinhof

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).