Steinhof wprowadza nowe referencje haków holowniczych | MOTOFAKTOR

Steinhof wprowadza nowe referencje haków holowniczych

person Redakcja 24/08/2020

Steinhof, polski producent haków holowniczych, po raz kolejny poszerza swoją ofertę.

Spółka poinformowała o wprowadzeniu referencji w gamie haków holowniczych do wielu marek samochodów z roczników produkcji od 2014 do 2019 roku. W skład nowych pozycji wchodzą kule zarówno odkręcane, jak też wypinane automatycznie.

 

W przypadku marki BMW, oferta została poszerzona o rozwiązania o numerach katalogowych B-090 i B-091 do Serii 3 (4D, G20) dla rocznika produkcji od 11.2018 do obecnie produkowanych. Dla marki Ford wprowadzono referencje F-215 i F-216 dla modelu Ka+ (5D) od 06.2016 roku.

 

Dużą nowością są haki dedykowane marce Kia model ProCeed GT (5D), o numerach katalogowych K-087, K-088, dla roczników produkowanych od października 2018 roku.

 

Nowych referencji doczekały się także marki Land Rover, Mazda oraz Nissan. Producent poinformował o wprowadzeniu nowych pozycji do modeli odpowiednio Range Rover VELAR (L560 od 03/2017 do obecnie), 3 (od 01.2019 do obecnie) oraz Murano III (od 10.2014 do obecnie, dla produkcji w USA). W katalogu Steinhof to odpowiednio numery L-118, L-119, M-059, M-60, N-109 i N-110.

 

Wszystkie haki holownicze dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji marki Steinhof.

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).