Steinhof rozszerza ofertę haków holowniczych | MOTOFAKTOR

Steinhof rozszerza ofertę haków holowniczych

person Redakcja 11/12/2020

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma Steinhof poinformowała o wprowadzeniu nowych referencji w obszarze haków holowniczych.

Wraz z wprowadzeniem nowych zastosowań w gamie haków holowniczych, Steinhof zaktualizował ich cennik. Jeśli chodzi o konkretne numery katalogowe, są to m.in.:

 

  • A-098 do Audi A6 C7 (05/2011-09/2018), również Quattro
  • A-099 do Audi A6 4G5, 4GD, C7 (05/2011-09/2018) Kombi, również Quattro
  • A-117 do Audi Q3 Sportback F3M (od 06/2019)
  • C-059 do Citroena Berlingo III (od 2018)
  • H-083 do Hondy CR-V RW_RT (od 2018 roku)
  • K-089 do Kia Xceed 5D (od 2019 roku)

Nowe zastosowania haków holowniczych dotyczą także samochodów marki FIAT, Hyundai, MAN, Mazda, Peugeot, Mercedes-Benz, Mini, Porsche, Renault, Skoda, Ssangyong, Subaru, Suzuki, VW oraz Nissan. Szczegółowe informacje oraz ceny znajdują się w internetowym katalogu na stronie producenta.

W 2020 roku pomimo wielu trudności, poszerzyliśmy ofertę w gamie haków holowniczych. Położyliśmy nacisk na samochody wyprodukowane od 2013 w wzwyż, wprowadzając rozwiązania przede wszystkim w zakresie haków wypinanych automatycznie. To typ haka, który cieszy się największym zainteresowaniem naszych klientów - chodzi przede wszystkim o nasz flagowy produkt oznaczeniu W-10. Wszystkie haki holownicze dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji marki Steinhof. Anna Michałków dział marketingu firmy Steinhof

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).