Steinhof powraca z Elefant Rally Team do czeskich rajdów | MOTOFAKTOR

Steinhof powraca z Elefant Rally Team do czeskich rajdów

person Redakcja 19/05/2023

Pierwszym startem Elefant Rally Team w tym sezonie był memoriał w Wieliczce. Teraz razem ze Steinhof nadszedł czas na podbój czeskich tras w Rajdzie Krumlov.

 

Jednym z najpopularniejszych rajdów samochodowych u naszych południowych sąsiadów jest Rajd Barum. Zespół Elefant Rally Team zgodnie z tradycją odwiedzi tę kultową imprezę także w tym roku. Jednak już dzisiaj czerwono-białe BMW E30 318 is w barwach Steinhof pojawi się w Czeskich Budziejowicach oraz w Czeskim Krumlovie, gdzie swoją bazę ma jubileuszowy 50. Rajd Krumlov.

 

Jest to debiut dla Zbyszka Kotarby w tej imprezie, który dodatkowo do swojego samochodu na fotel pilota zaprosił czeskiego zawodnika – Radka Marunę. Jego doświadczenie na tamtejszych trasach, pomoże przygotować się do startu w tej trudnej imprezie. W ten sposób ambasador marki Steinhof – Zbyszek Kotarba stworzył wyjątkową międzynarodową załogę.

 

Start w 50. Rajdzie Krumlov w kategorii Legends to bardzo dobra okazja do zaprezentowania marki Steinhof czeskim kibicom. Widowiskowy charakter rajdu z rozgrywanymi po zmroku przejazdami odcinków specjalnych w pierwszym dniu zawodów, buduje niezwykłą atmosferę. Otwartość czeskich sympatyków rajdów do kontaktu z zawodnikami, a także ich umiłowanie do aktywnego trybu życia, pozwala skierować produkty oferowane przez Steinhof właściwiej nowej grupie odbiorców.

 

Rajd zaplanowano na piątek i sobotę. Do przejechania jest łącznie czternaście odcinków specjalnych, a cała trasa liczy ponad 500 km. Głównym celem z punktu widzenia sportowego jest przede wszystkim dojazd do mety. Okazja do zaprezentowania skuteczności klocków hamulcowych Steinhof w ekstremalnych warunkach nowej grupie potencjalnych klientów jest tutaj dodatkowym atutem.

 

Cieszę się, że organizator 50. Rajdu Krumlov zaprosił nas do startu w tych zawodach. Dzięki temu możemy uczestniczyć w jubileuszowej edycji i cieszyć kibiców swoją obecnością, a także jazdą po odcinkach specjalnych. Przede mną wiele nowości od tras wokół Krumlova po nowego pilota. Zabieramy ze sobą ogromną ilość pocztówek i gadżetów Steinhof, ponieważ nastawiamy się na tłumy entuzjastów rajdów samochodowych. Zapraszamy do obserwowania mediów społecznościowych Steinhof, gdzie pojawią się materiały z tego wydarzenia. Do zobaczenia na mecie – mówi Zbyszek Kotarba z Elefant Rally Team.

 

Źródło: Steinhof

Zdjęcie główne: Grzegorz Kozera

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).