Steinhof rozszerza ofertę w gamie haków holowniczych | MOTOFAKTOR

Steinhof powiększa portfolio w gamie haków holowniczych

person Redakcja 21/07/2021

Steinhof rozszerza ofertę w zakresie haków holowniczych swojej marki. Nowe referencje są przypisane do wielu marek samochodów z lat 2014-20.

Marka Ford doczekała się nowych rozwiązań dla każdej gamy silnikowej w modelu Focus IV (także kombi), produkowanego od daty 09/2018 oraz Kuga III, produkowanego od daty 07/2019 roku. W przypadku marki BMW, oferta została poszerzona o haki o numerach katalogowych B-092 dla BMW X3 (G01, F97) od 08/2017 oraz B-093 dla modelu X4 (F26) produkowanego od 2014 do 2018 roku.

 

Nowych referencji doczekały się także marki Hyundai, Jeep, Mercedes-Benz oraz Peugeot. Polski producent poinformował o wprowadzeniu nowych pozycji do modeli odpowiednio I20 (od 08/2020), Wrangler IV (od 11/2017), GLE (od 10/2018) oraz 5008 II (od 05/2017). W modelu Peugeot przeszkodą nie jest umieszczenie koła zapasowego w dolnej części nadwozia.

 

Nowe referencje znajdują się już u dystrybutorów marki Steinhof. Wszystkie haki holownicze można wyszukać w internetowym katalogu producenta, określając parametry techniczne danego pojazdu: https://steinhof.pl/oferta/haki-holownicze.

 

Źródło: Steinhof

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).