Steinhof i MKS Tarnovia Tarnów razem w Ekstralidzie kobiet | MOTOFAKTOR

Steinhof i MKS Tarnovia Tarnów razem w Ekstralidzie kobiet

person Redakcja 23/08/2021

Steinhof od ponad sześciu dekad promuje Tarnów swoimi produktami w całej Europie. Teraz nadszedł czas na wsparcie pasji do piłki nożnej u piłkarek MKS Tarnovia Tarnów.

Produkcja haków holowniczych i klocków hamulcowych to rdzeń działalności Steinhof. Jednak poza rozwijaniem sieci handlowych i nowych rynków zbytu, bardzo ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego od rundy jesiennej kobiecej Ekstraligi MKS Tarnovia Tarnów otrzyma wsparcie do dalszego rozwoju na boiskach całej Polski od Steinhof Polska.

Steinhof funkcjonuje w Tarnowie od ponad sześciu dekad. Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności możemy rozwijać się, jako przedsiębiorstwo. Dlatego jeśli tylko możemy, jako firma wspieramy pasje, ponieważ jest ona potrzebna do działania na wysokim poziomie. MKS Tarnovia Tarnów to klub z piękną historią, która sięga początków XX wieku. Dzisiaj żeńska część klubu powtarza sukces panów sprzed ponad siedmiu dekad. Występy w Ekstraklasie to historyczny moment, dlatego cieszymy się, że możemy dołączyć do grona partnerów klubu i razem pracować na sportowe sukcesy w Ekstralidze. Anna Michałków Steinhof Polska

 

Awans z pierwszego miejsca w tabeli do Ekstraligi kobiet to duże wyróżnienie, które już teraz przeszło do historii. Jednak przed piłkarkami MKS Tarnovia Tarnów szereg wyzwań, z którymi na razie radzą sobie znakomicie. Debiutanckie spotkanie z klubem Sportis KKP Bydgoszcz skończyło się wygraną Tarnowianek po wyjątkowych emocjach 4:3!

MKS Tarnovia Tarnów ma za sobą wymarzony debiut w kobiecej Ekstraklasie, dlatego cieszę się, że możemy rywalizować na najwyższym poziomie w żeńskiej lidze kobiet. Taki awans to również duży przeskok organizacyjny, sportowy i finansowy. Jestem szczęśliwa, że do grona partnerów naszego klubu dołącza lokalna firma o międzynarodowej renomie, czyli Steinhof Polska. Magdalena Pasek prezes MKS Tarnovia Tarnów

 

Tarnovia podczas jesiennej części sezonu jedenaście razy wyjdzie na murawę. Sześć spotkań w roli gospodarza i pięć na boisku rywali to doskonała szansa na wypromowanie Tarnowa i jego sportowego potencjału. Już w najbliższy weekend 21-22 sierpnia dziewczyny z MKS Tarnovia Tarnów podejmą na boisku, UKS SMS Łódź, czyli aktualnego wicemistrza Polski!Trzecia kolejka to już spotkanie wyjazdowe z Medykiem POLOmarket Konin pod koniec sierpnia (28-29 sierpnia). Jesienna runda sezonu potrwa do połowy listopada 2021 roku.

Kalendarz spotkań rundy jesiennej Ekstraligi kobiet 2021:

Mecze w roli gospodarza:

 

MKS Tarnovia Tarnów vs UKS SMS Łódź – 21-22 sierpnia
MKS Tarnovia Tarnów vs Medyk POLOmarket Konin – 28-29 sierpnia
MKS Tarnovia Tarnów vs Rekord Bielsko-Biała – 4-5 września
MKS Tarnovia Tarnów vs Górnik Łęczna – 25-26 września
MKS Tarnovia Tarnów vs AP LOTOS Gdańsk – 9-10 października
MKS Tarnovia Tarnów vs Olimpia Szczecin – 6-7 listopada

 

Mecze wyjazdowe:

 

MKS Tarnovia Tarnów vs Czarni Sosnowiec – 11-12 września
MKS Tarnovia Tarnów vs GKS Katowice – 2-3 października
MKS Tarnovia Tarnów vs AZS UJ Kraków – 30-31 października
MKS Tarnovia Tarnów vs Śląsk Wrocław – 13-14 listopada

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).