Steinhof i Elefant Rally Team domkną udany sezon na 60. Rajdzie Barbórka 2022 | MOTOFAKTOR

Steinhof i Elefant Rally Team domkną udany sezon na 60. Rajdzie Barbórka 2022

person Redakcja 29/11/2022

Zgodnie z tradycją rajdowy sezon w Polsce kończy się w Warszawie Rajdem Barbórka, gdzie pojawi się Elefant Rally Team wspólnie z firmą Steinhof.

 

Tradycyjnie epilog rajdowego sezonu zaplanowano w Warszawie. Już 2-3 grudnia w Warszawie zawodnicy z całej Polski, a także z Europy wezmą udział w 60. Rajdzie Barbórka. Wśród zgłoszonych do rywalizacji zespołów znajduje się również Elefant Rally Team.

 

Start w tym rajdzie jest zwieńczeniem bardzo udanego sezonu! Zbyszek Kotarba i Bartłomiej Męka odebrali w Centrum Olimpijskim trzy puchary, a także szarfy Rajdowych Mistrzów Polski! Dobrze zaplanowana strategia zaowocowała:

 

  • I miejscem w klasyfikacji generalnej 2WD w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski;
  • II Wicemistrzostwem Polski w klasyfikacji generalnej w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski;
  • II Wicemistrzostwem Polski w kategorii FIA 4 / J2 w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

 

W 60. Rajdzie Barbórka 2022 dobrze znany kibicom rajdowym skład – Zbyszek Kotarba i Bartłomiej Męka zasiądzie w kultowym biało-czerwonym BMW E30 318! Jest to piękne zwieńczenie pasjonującego sezonu w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

 

Choć Rajd Barbórka jest jednym z najkrótszych rajdów w Polsce, cieszy się on dużym zainteresowaniem zawodników i kibiców. Przez kilkadziesiąt godzin Warszawa żyje rywalizacją na odcinkach specjalnych zlokalizowanych na terenie Bemowa, Toru Służewiec oraz w ścisłym centrum Warszawy na kultowej ulicy Karowej. Powoli tradycją staje się również ceremonia startu imprezy w Pruszkowie, a także wizyta na Autodromie Słomczyn.

Każdy, nawet drobny błąd zmniejsza nasze szanse na dobry wynik i wizytę na ulicy Karowej pod koniec ostatniego dnia rajdu w Ramach Kryterium Asów. Dlatego sprawne i wydajne hamulce, dobre opony, a do tego szybka, ale strategiczna jazda są kluczem do sukcesu w Rajdzie Barbórka.

 

Finał rajdowego sezonu w Polsce może być tylko jeden! Start w Rajdzie Barbórka to ogromny przywilej i jednocześnie niemal obowiązek załogi. W ten sposób mamy okazję podziękować naszym partnerom, czyli firmie Steinhof za ogromne wsparcie podczas każdego wspólnego startu. W tym sezonie zrealizowaliśmy wszystkie sportowe cele w HRSMP! Jesteśmy dumni, ponieważ z roku na rok jesteśmy coraz bardziej konkurencyjni. Teraz przed nami start w Rajdzie Barbórka. Jest to doskonały moment do uściśnięcia dłoni o zrobienia sobie zdjęcia z kibicami. Cieszymy się, że w tym czasie namiot Elefant Rally Team pęka w szwach, a pocztówki z logiem Steinhof są rozchwytywane. Jako kierowca ze swoim pilotem Bartkiem zrobię wszystko, żeby cieszyć kibiców jazdą. Mam nadzieję, że spotkamy się na ulicy Karowej i na mecie Rajdu Barbórka! – mówi Zbyszek Kotarba z Elefant Rally Team.

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).