Standox pomaga warsztatom wprowadzać nowe metody pracy | MOTOFAKTOR

Standox pomaga warsztatom wprowadzać nowe metody pracy

person Adrian Januszkiewicz 10/12/2020

Nowoczesne narzędzia Standox pozwalają warsztatom lakierniczym pracować dalej przy zachowaniu obecnych rygorów pandemicznych.

Wymóg zachowania dystansu społecznego wymusza na warsztatach dokładne planowanie procedur oraz odpowiednie szkolenia dla pracowników. Każda firma powinna mieć jasno sformułowany plan działania w obliczu pandemii COVID-19, który określa, jaką odległość należy utrzymać, aby unikać niepotrzebnego kontaktu pomiędzy pracownikami. Jest to szczególnie ważne podczas przypisywania pracownikom zadań.

 

W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się bezprzewodowe urządzenia do pomiaru koloru, takie jak spektrofotometr Genius iQ, oraz aplikacja Standowin iQ marki Standox. Narzędzia umożliwiają swobodny pomiar koloru nadwozia pojazdu, a następnie dobór receptury z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. W ten sposób lakiernicy nie muszą wchodzić do mieszalni. To pozwala nie tylko zachować dystans społeczny podczas doboru koloru, lecz także przyczynia się do wydajniejszej pracy całego warsztatu.

Warsztaty mają przed sobą wiele wyzwań. Na szczęście nasze wszechstronne produkty, narzędzia i usługi pomagają sprostać niektórym z nich. Powoli staje się jasne, że w obecnej sytuacji najlepiej radzą sobie firmy nowoczesne, stosujące rozwiązania cyfrowe. My natomiast od lat nieustannie wspieramy klientów – pomagamy w cyfryzacji warsztatów za sprawą naszej przyszłościowej gamy produktów i usług. Olaf Adamek Standox Brand Manager na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

Nowe procesy

Zmiany codziennej pracy lakierników wymagają opracowania nowych procedur i procesów. Produkty schnące w temperaturze pokojowej i niewymagające wymuszonego suszenia można pozostawić do utwardzenia poza kabiną lakierniczą. Do tego nadaje się System Xtreme, który oferuje wysoką jakość naprawy przy niskim zużyciu energii i krótkim czasie schnięcia.

Cyfrowy kontakt, kompleksowa obsługa

A gdy z jakimś kolorem wystąpi problem? Zespół ekspertów Standox jest wciąż do dyspozycji, nawet jeśli nie może przyjechać osobiście. W każdej chwili można również obejrzeć filmy instruktażowe z serii Standovision dostępne na kanale Standox na YouTube oraz na stronie www.standox.pl.

 

Źródło: Standox

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).