Stacje Texa Konfort nagrodzone w Niemczech | MOTOFAKTOR

Stacje Texa Konfort nagrodzone w Niemczech

person Adrian Januszkiewicz 26/09/2018

Czytelnicy branżowego czasopisma niemieckiego PROFI Werkstatt wybrali linię stacji Konfort Texa jako najlepszą markę w kategorii stacji obsługi układów klimatyzacji.

W dniu oficjalnego otwarcia targów Automechanika we Frankfurcie linia Konfort otrzymała nagrodę “Beste Marke 2018” w kategorii Stacje klimatyzacji. Jest to kolejne wymowne potwierdzenie pozycji Texa na rynku niemieckim.

 

Czytelnicy branżowego czasopisma PROFI Werkstatt, działającego na niezależnym rynku motoryzacyjnym, przyznali nagrodę linii Konfort 700, zaawansowanej linii stacji obsługi klimatyzacji. Texa zdobyła prawie 20% głosów wszystkich czytelników, którzy wzięli udział w głosowaniu na swoją ulubioną markę i produkt aż w 22 różnych kategoriach!

Ten sukces jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ odnieśliśmy go „poza domem”, wyraźnie pokonując tradycyjne i uznane niemieckie marki producentów stacji do obsługi klimatyzacji. Linia Konfort jest jednym z naszych flagowych produktów, który od samego początku cieszy się zaufaniem mechaników. To wyróżnienie jest wynagrodzeniem za nasze poświęcenie i nieustanne inwestycje podejmowane przez firmę. Bruno Vianello Prezes Texa

 

Linia Konfort 700, na którą składa się 10 różnych modeli na czynniki R134a, R1234yf i R744, jest rekomendowana przez ważnych producentów pojazdów i chroniona wieloma patentami. Na przestrzeni lat zdobyła ważną pozycję na arenie międzynarodowej, dzięki swojej jakości wykonania i niezawodności. Wszystkie stacje Konfort są produkowane we Włoszech, na całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej, spełniającej rygorystyczne normy międzynarodowe.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).