Stacje klimatyzacji Alaska od Magneti Marelli | MOTOFAKTOR

Stacje klimatyzacji Alaska od Magneti Marelli

person Adrian Januszkiewicz 27/01/2022

W ofercie Magneti Marelli pojawiła się nowa linia stacji obsługi klimatyzacji o nazwie Alaska.

Nowa linia stacji klimatyzacji obejmuje gamy Alaska Prime i Alaska EVO. Gama urządzeń składa się z czterech modeli, Alaska Prime R i Alaska EVO R na gaz R134a, oraz Alaska Prime H i Alaska EVO H na gaz HFO1234yf i spełnia potrzeby techniczne profesjonalnych serwisów w zakresie konserwacji i naprawy systemów klimatyzacji, w tym w pojazdach hybrydowych i elektrycznych.

 

Nowa gama urządzeń Alaska zawiera szereg funkcji zaprojektowanych specjalnie po to, aby uczynić je bardziej efektywnymi w serwisowaniu systemów klimatyzacji, prostymi w obsłudze i przyjaznymi dla środowiska i otoczenia.

 

  • Secure Charge (Bezpieczne Napełnianie): zapewnienie napełnienia układu A/C niezależnie od jego pojemności i temperatury otoczenia.
  • Regeneracja oleju w pompie próżniowej: dzięki wewnętrznemu procesowi czyszczenia pompy próżniowej, interwały wymiany oleju zostały znacznie wydłużone (nawet do 1000 godzin pracy), co znacząco obniża koszty serwisowania.
  • Szybkozłączki ECO: brak wycieków czynnika chłodniczego dzięki całkowitemu odzyskowi gazu z przewodów i szybkozłączek.
  • Automatyczne odpowietrzanie butli: dzięki automatycznemu spustowi gazów nieskroplonych, w butli wewnętrznej znajduje się tylko czysty czynnik chłodniczy
  • Baza danych: rozbudowana baza danych (również dla pojazdów rolniczych) z bezpłatną 2 letnią aktualizacją

Więcej informacji do pobrania wraz z instrukcjami w 7 językach oraz zdjęciami można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Magneti Marelli

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).