Śruby mocujące do tarcz hamulcowych Textar | MOTOFAKTOR

Śruby mocujące do tarcz hamulcowych Textar

person Redakcja 10/12/2019

Firma Textar posiada w swojej ofercie produktów również śruby mocujące do tarcz hamulcowych.

Śruby mocujące tarczę hamulcową do piasty to elementy, których nie można pominąć przy okresowej konserwacji lub wymianie elementów układu hamulcowego. Występują w różnych wersjach, choć najpopularniejsze z nich to te odkręcane na wewnętrzny torx, sześciokąt wewnętrzny lub z końcówką BNAE.

 

Ten niewielki element układu hamulcowego pracuje w wymagającym środowisku i jest narażony na brud i wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego musi być dobrej jakości i odpowiednio zabezpieczony przed korozją. W ofercie produktów marki Textar znaleźć można śruby montażowe przeznaczone do układu hamulcowego wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

 

Można zakupić pojedyncze sztuki, jak również wygodne opakowania zbiorcze. W katalogu należy szukać ich pod numerami od TPM0001 do TMP0010 oraz TPM0015 do TPM0016. Pakiet zbiorczy zawierający 10 różnych typów śrub znaleźć można pod numerem TPM1000.

 

Nie wiesz, jakie śruby dobrać do Twojego samochodu? Sprawdź dane techniczne w katalogu BRAKEBOOK od Textar.

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).