Sprzęt NOCO odpalił 9 "porzuconych" ciężarówek | MOTOFAKTOR

Sprzęt NOCO odpalił 9 "porzuconych" ciężarówek

person Redakcja 21/07/2022

Truck Mechanic from Poland to kolejny profesjonalista, który sprawdził w praktyce booster NOCO GB251+.

W gamie urządzeń rozruchowych NOCO znajdują się dwa modele przeznaczone do pojazdów z akumulatorami 24V. Topowy booster GB500+ (6250A) jest uniwersalnym rozwiązaniem z możliwością obsługi także 12V i najczęściej wybieranym przez osoby zajmujące się świadczeniem usług pomocy drogowej. NOCO GB251+ (3000A) to model dedykowany wyłącznie do pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych bądź wszelkich innych urządzeń zasilanych akumulatorem 24V. I to właśnie on jest bohaterem ostatniego filmu Truck Mechanic from Poland.

 

Poligonem doświadczalnym były pojazdy zgromadzone na placu jednej z podwarszawskich firm zajmujących się sprzedażą używanych ciężarówek. Trafiają one w różnym wieku i stanie technicznym, część z nich pozostaje tu na dłużej w ramach kolekcji właściciela. Do testów wybrano modele, których silniki nie były uruchamiane od kilku lat. Wśród nich Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Renault, Mercedes-Benz i Iveco.

 

W parametrach technicznych boostera GB251+ podajemy zdolność uruchomienia szesnasto- i więcej cylindrowego silnika benzynowego czy wysokoprężnego do pojemności 32 litrów. Do tego możliwość podjęcia próby przy nawet całkowicie rozładowanym akumulatorze 24V. Dane te mogą robić wrażenie i jednocześnie zostać poddane wątpliwości. Dlatego najlepszą formą ich potwierdzenia są praktyczne testy na pojazdach ciężarowych. Dziś doskonałym miejscem prezentacji efektów są filmy na kanale YouTube przygotowane przez mechaników mających na co dzień doświadczenia z różnymi sytuacjami awaryjnymi – mówi Sławomir Gosławski, dyrektor sprzedaży na Wschodnią i Centralną Europę w NOCO Company.

 

Film użytkownika Truck Mechanic from Poland o NOCO GB251+ udostępniamy poniżej:

Inne filmy z testami boostera NOCO GB251+:

 

Terenwizja:

Adrian Trucker Paker:

Źródło: NOCO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).