Sprzęgła SACHS do pojazdów osobowych w niższych cenach | MOTOFAKTOR

Sprzęgła SACHS do pojazdów osobowych w niższych cenach

person Joanna Piszcz 20/08/2019

Od 19 sierpnia 2019 r. do wyczerpania zapasów sprzęgła, dwumasowe koła zamachowe i zestawy sprzęgła dostępne są w wyjątkowej promocji.

Sprzęgła SACHS, które można zamówić w sieci dystrybutorów firmy ZF Aftermarket: Auto Zatoka, Moto-Profil, Hart, Inter Cars SA, Auto-Partner Holding, Inter Land, Inter-Team, Auto Partner SA, Rodon, Elit, Bronowski, Motorol oraz Gordon objęte są wyjątkową promocją. Od teraz sprzęgła, dwumasowe koła zamachowe i zestawy sprzęgła dostępne są w nowych niższych cenach, a do każdego zamówienia złożonego od dnia 19 sierpnia 2019 r. w prezencie dodawana jest pasta do mycia rąk.

 

Regulamin i szczegóły promocji dostępne u dystrybutorów.

 

Źródło: ZF Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).