Sprzedawaj to, czego potrzebują klienci | MOTOFAKTOR

Sprzedawaj to, czego potrzebują klienci

Elastyczność w biznesie jest bardzo potrzebna, dzięki niej firma zyskuje nowe możliwości i staje się jeszcze silniejsza. Dlatego, warto dysponować też rozwiązaniami, które sprawdzą się w niejednej branży.

 

K2 Technic  to produkty, które wykraczają poza motoryzację, dają szanse na dotarcie do jeszcze szerszej grupy klientów i zwiększenie sprzedaży.

 

To nowy rodzaj narzędzia, który w biznesie można wykorzystać do zbudowania większej bazy odbiorców. Handlującym K2 Technic umożliwia łatwiejsze wejście do punktów spoza branży motoryzacyjnej.

 

Nowa linia produktów od K2 z sukcesem trafia na półki w sklepach: metalowych, przemysłowych i narzędziowych. Pomaga w pracy mechanikom, pracownikom działów utrzymania ruchu.

Siła i bezpieczeństwo

Kleje anaerobowe skuteczne zabezpieczające przed luzowaniem i odkręcaniem śrub i nakrętek? Kleje, które zastępują podkładki i standardowe zabezpieczenia? – K2 Prolok.

 

Stanowią alternatywę dla nakrętek samokontrujących, zawleczek i podkładek sprężynujących. Wykorzystywane są do montażu kół zębatych, zamachowych,, i pasowych Używane są podczas montażu śrub regulacyjnych, napinaczy, pomp, agregatów chłodniczych, ograniczników itp.

 

Kleje mocujące mogą zastąpić wiele istniejących metod mechanicznych, w dodatku niwelują problem magazynowania niezliczonych rozmiarów podkładek. .

 

Długa lista zastosowań klejów anaerobowych od K2 to nowe możliwości sprzedaży. Wśród potencjalnych klientów serii Prolok są: mechanicy, technicy utrzymania ruchu oraz wykonawcy instalacji wodnych i gazowych.

Bestseller (nie tylko w motoryzacji)

To absolutna rewolucja w klejeniu plastików – K2 Plastipox. Klienci z powodzeniem wykorzystują go jako klej do plastików samochodowych, reflektorów i sprzętu RTV i AGD itp. Jednak jego siła i wytrzymałość przyda się wszędzie tam, gdzie należy skleić ze sobą m.in. tworzywa sztuczne, metale, drewno, szkło, włókno szklane I wiele innych materiałów.

 

Innowacyjna receptura kleju zapewnia najwyższą jakość i trwałość wiązania. Doskonale wypełnia także ubytki do 10 mm grubości. Ale przede wszystkim: jest idealnym uzupełnieniem oferty handlowej.

 

To produkt, który szybko sprzedaje się w sklepach motoryzacyjnych, przemysłowych,budowlanych i elektronicznych.

 

Świetnie znany klientom detalicznym – jego reklamę na Youtube obejrzało już ponad 2 mln razy:

Masa możliwości

Co łączy ze sobą: uszkodzoną miskę olejową, cieknący grzejnik czy wyrobioną obudowę łożyska? To, że we wszystkich tych przypadkach wystarczy jeden produkt. K2 Mega Bond pomoże klientom z różnych branż w szybki sposób pozbyć się awarii.

 

Posiada setki zastosowań w motoryzacji, przemyśle i w domu. Zatrzymuje wycieki w grzejnikach, rurach, zbiornikach wody, pokrywach skrzyń biegów czy miskach olejowych.

 

Masa naprawcza do metalu K2 Mega Bond może być szlifowana, wiercona, gwintowana, malowana. Zaczyna wiązać już po 3-5 minutach, utwardza się po 15 minutach, pełną wytrzymałość osiąga po 24h.

 

Kleje i smary dla przemysłu, odtłuszczacze dla elektroniki oraz uniwersalne produkty – K2 Technic to mnogość zastosowań. Szybki rozwój serii sprawia, że rośnie także grono odbiorców. Dlatego warto korzystać z potencjału linii Technic i dostarczać rozwiązania, które wykraczają poza standardowe potrzeby branży motoryzacyjnej.

 

Artykuł sponsorowany przez  K2

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).