Sprawozdania o odpadach - ostatnie dni na opracowanie raportu | MOTOFAKTOR

Sprawozdania o odpadach - ostatnie dni na opracowanie raportu

person Redakcja 7/03/2022

Do wtorku, 15 marca należy złożyć w urzędzie marszałkowskim sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu nimi.

W rocznym sprawozdaniu o wytwarzanych odpadach muszą zostać uwzględnione informacje dotyczące masy i rodzajów odpadów, wytworzonych w ciągu całego roku przez warsztat. W raporcie powinny zostać opisane sposoby gospodarowania nimi oraz zawarte dane dotyczące posiadanych instalacji. Złożony musi zostać do 15 marca 2022 roku. Dokument mogą dla warsztatu przygotować eksperci platformy Bio Service.

Każdy właściciel serwisu może zlecić opracowanie raportów środowiskowych za pośrednictwem platformy Bio Service. Zachęcam jednak, aby z tym nie zwlekać. Termin się zbliża a zainteresowanie tą usługą co roku jest w tym okresie bardzo duże. Jeśli ktoś będzie czekał do ostatniej chwili, może się okazać, że czasu zostanie za mało, aby takie zlecenie zostało zrealizowane. Adrian Siemiński kierownik projektu Bio Service w Polsce

 

Platforma Bio Service to narzędzie, które pomaga kompleksowo prowadzić gospodarkę odpadami w warsztacie. Umożliwia zamawianie online usługi odbioru odpadów warsztatowych, skorzystanie z konsultacji z ekspertami z zakresu prawa środowiskowego oraz zlecanie usług miękkich, takich jak przygotowanie raportów, zgłoszeń i innych dokumentów (w tym także sprawozdania o korzystaniu ze środowiska, które trzeba złożyć w urzędzie marszałkowskim do 31 marca).

 

Właściciele warsztatów zainteresowani opracowaniem raportu o wytwarzanych odpadach przez Bio Service mogą to zrobić online po rejestracji na stronie www.bio-service.pl. Aby specjaliści mieli odpowiednią ilość czasu na przygotowanie dokumentów, zachęcamy aby nie czekać ze zgłoszeniem się do nich.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).