Sprawdzeni dostawcy części zamiennych są ważni - raport NSK | MOTOFAKTOR

Sprawdzeni dostawcy części zamiennych to podstawa - raport NSK

person Adrian Januszkiewicz 17/11/2020

Firma NSK zaprezentowała raport podkreślający wartość dodaną, wynikającą ze współpracy ze sprawdzonymi dostawcami części zamiennych.

Chociaż części zamienne, takie jak łożyska, smary, rury i elementy sprzęgające były w przeszłości składowane jako towary przeznaczone do zużycia, inteligentni producenci realizujący koncepcję szczupłej produkcji (lean) są dziś coraz bardziej świadomi, że każda maszyna lub system są tak skuteczne, jak ich najsłabszy element. Przykładem jest łożysko niespełniające standardów, które może okazać się niezwykle kosztowne w przypadku przedwczesnej awarii.

 

Jednak pomyślny wybór dostawcy to coś więcej niż tylko same części, jak podkreśla nowy raport NSK. Na przykład renomowana firma specjalizująca się w zakresie części zamiennych będzie w stanie przewidzieć, zorganizować i wykonać wydajną, zaplanowaną wcześniej konserwację i naprawę.

 

Czytelnicy raportu dowiedzą się o krytycznych kwestiach wymaganych przy weryfikacji dostawcy na rynku wtórnym oraz lepiej będą rozumieć pozytywny wpływ korzystania z usług firmy, która jest w stanie zademonstrować najwyższy poziom jakości i wydajności.

 

Firma NSK zachęca wszystkich producentów, którzy chcieliby uzyskać prawdziwą przewagę konkurencyjną w swoich działaniach z zakresu konserwacji lub napraw do pobrania nowego raportu i rozpoczęcia nowego etapu transformacji.

 

Raport jest dostępny do pobrania tutaj.

 

Źródło: NSK

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).