Sposób na kunę – bezpłatny test urządzeń | MOTOFAKTOR

Sposób na kunę - bezpłatny test urządzeń

W Polsce sporym problemem są kuny gnieżdżące się pod maskami samochodów. Mogą one powodować niemałe szkody.

 

Oprócz tego, że kuny zostawiają na silniku resztki pożywienia mogą także zniszczyć podbitkę i wygłuszenie przestrzeni silnikowej. Potrafią też spowodować uszkodzenia znacznie bardziej niebezpieczne i kosztowne, czyli poprzegryzać przewody elektryczne czy paliwowe, a także węże z płynem chłodniczym.

Producent urządzeń „STOP&GO” mających za zadanie odstraszenie tych niesfornych gryzoni spod maski zorganizował bezpłatny test tych urządzeń. Do testu zaprasza użytkowników samochodów, którzy mają problem z nieproszonym lokatorem pod maską. Wystarczy napisać e-mail do organizatora i opisać swój problem z tym gryzoniem w samochodzie. Po wybraniu przez organizatora kandydatów w ich samochodach bezpłatnie zostaną zamontowane urządzenia odstraszające kuny.

Montaż odbędzie się w warsztacie FHU Karsson Marek Lewandowski w Wolsztynie k/Poznania.

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest opisanie historii związanej z walką z kuną w samochodzie oraz zgoda na publikację wizerunku w materiale podsumowującym akcję.
Montaż urządzenia odbędzie się 26 kwietnia br. w warsztacie, którego personel został przeszkolony w zakresie montażu urządzeń odstraszających kuny.

Zainteresowanych wzięciem udziału w teście odstraszaczy kun prosimy o kontakt z organizatorem: radoslaw.rokosz@stop-go.de

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).