Sposób na kunę – bezpłatny test urządzeń | MOTOFAKTOR

Sposób na kunę - bezpłatny test urządzeń

person Redakcja 13/04/2023

W Polsce sporym problemem są kuny gnieżdżące się pod maskami samochodów. Mogą one powodować niemałe szkody.

 

Oprócz tego, że kuny zostawiają na silniku resztki pożywienia mogą także zniszczyć podbitkę i wygłuszenie przestrzeni silnikowej. Potrafią też spowodować uszkodzenia znacznie bardziej niebezpieczne i kosztowne, czyli poprzegryzać przewody elektryczne czy paliwowe, a także węże z płynem chłodniczym.

Producent urządzeń „STOP&GO” mających za zadanie odstraszenie tych niesfornych gryzoni spod maski zorganizował bezpłatny test tych urządzeń. Do testu zaprasza użytkowników samochodów, którzy mają problem z nieproszonym lokatorem pod maską. Wystarczy napisać e-mail do organizatora i opisać swój problem z tym gryzoniem w samochodzie. Po wybraniu przez organizatora kandydatów w ich samochodach bezpłatnie zostaną zamontowane urządzenia odstraszające kuny.

Montaż odbędzie się w warsztacie FHU Karsson Marek Lewandowski w Wolsztynie k/Poznania.

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest opisanie historii związanej z walką z kuną w samochodzie oraz zgoda na publikację wizerunku w materiale podsumowującym akcję.
Montaż urządzenia odbędzie się 26 kwietnia br. w warsztacie, którego personel został przeszkolony w zakresie montażu urządzeń odstraszających kuny.

Zainteresowanych wzięciem udziału w teście odstraszaczy kun prosimy o kontakt z organizatorem: radoslaw.rokosz@stop-go.de

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).