Specjalny konkurs Lontex podczas Master Truck Show 2019 | MOTOFAKTOR

Specjalny konkurs Lontex podczas Master Truck Show 2019

person Adrian Januszkiewicz 11/07/2019

Podczas tegorocznej edycji Master Truck Show zawodowi kierowcy będą mogli rywalizować o miano "Wzorowego kierowcy 2019".

Konkurs Lontex jest organizowany dla kierowców zawodowych, zainteresowanych tematyką prawidłowego stosowania przepisów dotyczących norm czasu pracy. Jego celem jest propagowanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie stosowania przepisów oraz obsługi tachografów cyfrowych, co może przełożyć się na oszczędności dla przedsiębiorstw transportowych wynikających z braku kar za powstałe wykroczenia.

 

Nagrodami w konkursie są:

 

  • klucz przekładniowy Tekson
  • przejazd Lamborghini Gallardo
  • 3-godzinny kurs doskonalenia techniki jazdy kat. B.

 

Zgłoszenia do konkursu można dokonać na 2 sposoby:

 

  • podczas zlotu Master Truck Show 2019 w Polskiej Nowej Wsi k/Opola w dniach od 19 lipca br. od godz. 10:00 do 20 lipca br. do godz. 15:00 na stoisku Lontex;
  • poprzez przesłanie zgłoszenia wraz z odczytem danych z karty kierowcy w formacie DDD (odczyt z dnia zgłoszenia). Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną przed dniem 19 lipca br. na adres szkolenia@lontex.pl.

 

Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi 20 lipca br. na scenie głównej zlotu.

 

Więcej informacji na załączonej ulotce.

 

Źródło: Lontex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).