Specjalistyczna konferencja Ravenol | MOTOFAKTOR

Chcąc wspierać rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce Ravenol wraz ze swoimi ekspertami technicznymi zaprasza na specjalistyczną konferencję.

W ramach konferencji odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez firmę Kinergo, światowego lidera w produkcji urządzeń do diagnostyki i naprawy automatycznych skrzyń biegów, sterowań hydraulicznych (Hydratest), profesjonalnych linii do regeneracji konwerterów oraz producenta części do serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów.

 

Szkolenie będzie obejmowało trzy poniższe zagadnienia:

 

  1. Rodzaje elektrozaworów automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia i sposoby naprawy.
  2. Sterowniki hydrauliczne automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia, sposoby diagnozy i naprawy.
  3. Sprzęgła hydrokinetyczne.

 

Ravenol jako organizator sieci zapewnia nieodpłatny udział w szkoleniu dla jednej osoby wytypowanej przez członka sieci Ravenol Professionals. Szkolenie jest również dostępne dla osób spoza sieci. Zainteresowani udziałem w konferencji Ravenol mają możliwość nabycia biletów pod linkiem.

Konferencja Ravenol odbędzie się 25 maja 2019 roku podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych. Ekspertami technicznymi marki będą firmy MVS Serwis Paweł Gancarczyk oraz Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).