Spalał odpady w metalowej wannie | MOTOFAKTOR

Spalał odpady w metalowej wannie

person Redakcja 24/02/2020

Straż miejska ukarała jeden z warsztatów samochodowych w Gnieźnie za niedozwolone spalanie odpadów.

Straż Miejska w Gnieźnie kontroluje pod kątem gospodarowania odpadami również firmy. Zupełnym lekceważeniem przepisów prawa dotyczących gospodarowania odpadami wykazał się właściciel jednego z warsztatów samochodowych – poinformował na swoim profilu na Facebooku prezydent Gniezna Tomasz Budasz.

 

Podczas kontroli funkcjonariusze na gorącym uczynku ujawnili proceder spalania odpadów w metalowej wannie na terenie firmy. Okazało się również, że właściciel nie posiadał ważnej umowy na odbiór odpadów, ani pojemników na śmieci. Dodatkowo, pojazdy naprawiane były poza terenem firmy – na ulicy.

 

Strażnicy miejscy udowodnili 4 wykroczenia, za które nałożyli mandaty na łączną kwotę 1600 zł. Oprócz tego skierowane został wniosek do WIOŚ w Poznaniu.

 

Zdjęcia: FB Tomasz Budasz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).