Sogefi: technologie marki w Maserati Levante | MOTOFAKTOR

Sogefi: technologie marki w Maserati Levante

person Adrian Januszkiewicz 22/06/2018

Firma Sogefi zaprojektowała moduł filtra oleju do nowego Maserati Levante.

Sercem Levante Trofeo jest 3,8-litrowy silnik V8 bi-turbo wykonany w Maranello we Włoszech przez Ferrari. Inżynierowie Sogefi od dawna współpracują z Ferrari, aby dostarczać produkty, które spełniają ich bezkompromisowe wymagania dla najbardziej zaawansowanych silników. Zaprojektowany przez Sogefi moduł filtra oleju, jak mówi producent, zapewnia najlepsze w swojej klasie osiągi i trwałość. Zastosowanie siatki ochronnej w zaworze bocznikowym zapewnia najlepszą wydajność, niski spadek ciśnienia przy wysokich natężeniach przepływu i żywotność elementów filtracyjnych, a także sztywność mechaniczną w ekstremalnych warunkach, w jakich pracują sportowe silniki o dużej pojemności.

 

W rezultacie osiągi Trofeo dorównują najlepszym SUV-om na świecie, takim jak Bentley Bentayga, również wyposażony w filtr oleju Sogefi.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).