Sogefi: filmy instruktażowe dla mechaników na kanale YouTube | MOTOFAKTOR

Sogefi: filmy instruktażowe dla mechaników na kanale YouTube

person Joanna Piszcz 6/06/2018

Sogefi wzmacnia swoje wsparcie dla mechaników dzięki dużej liczbie filmów instruktażowych dostępnych na kanale YouTube.

Sogefi oferuje pełną gamę filmów instruktażowych, które stanowią pomoc dla mechaników przy wymianie najpopularniejszych filtrów. Dostępne są również filmy wyjaśniające istotne aspekty zastosowanych w filtrach technologii.

 

W przypadku niektórych modeli samochodów wymiana filtrów jest dość prosta, podczas gdy w przypadku innych jest bardziej skomplikowana: na przykład może być konieczne usunięcie elementów nadkola, aby dotrzeć do właściwej lokalizacji filtrów, lub zastosowanie specjalnego narzędzia. Filmy pokazują wszystkie kroki, które należy wykonać, aby wyjąć zużyty filtr i zamontować nowy.

 

Lista odtwarzania według marki zawiera filmy o innowacyjnych, wiodących technologiach dostępnych pod marką Sogefi: Diesel3Tech, Diesel3Tech+ i Chevron Pleating, a także tutoriale na temat wszystkich rodzin filtrów: powietrza, oleju, oleju napędowego, benzyny i kabinowych, dostępne w językach angielskim, francuskim, włoskim, niemiecki i hiszpańskim.

 

Dzięki niedawno wydanym aplikacjom katalogowym na tablety i smartfony oraz kanałowi YouTube, Sogefi przyczynia się do cyfrowej ewolucji rynku, wykazując się innowacyjnym podejściem do tworzenia kanału bezpośredniej komunikacji zarówno z profesjonalnymi klientami, jak i użytkownikami końcowymi.

 

Kanał YouTube marki Sogefi można znaleźć pod linkiem.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).