SMPE rozpoczyna działalność w Polsce | MOTOFAKTOR

SMPE rozpoczyna działalność w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2019

Firma Standard Motor Products Europe Ltd otworzyła swój oddział w Toruniu na terenach handlowo-inwestycyjnych przy ul. Bolesława Chrobrego.

Standard Motor Products Europe jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów części samochodowych w Europie. Brytyjska spółka rozwija produkcję o kolejną siedzibę tworząc 150 miejsc pracy w Toruniu.

 

SMPE od ponad 30 lat zaopatruje w części samochodowe rynek części zamiennych w całej Europie. Jako dystrybutor oferuje szereg zaufanych marek, mocno ugruntowanych na wszystkich poziomach dystrybucji. Marki te obejmują: Intermotor, części paliwowe, ElectroSpark, HighVolt, Kerr Nelson, Lemark, Wellman i Sofima. Zakłady przedsiębiorstwa posiadają certyfikat ISO 9001: 2015, który obejmuje: projektowanie, produkcję, zaopatrzenie i dostawę komponentów z branży automotive.

 

Źródło: torun.direct

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).