Smooth. Steady. Stable. Nowa kampania febi Truck | MOTOFAKTOR

Smooth. Steady. Stable. Nowa kampania febi Truck

person Redakcja 7/06/2021

Firma febi uruchomiła kampanię reklamową, mającą na celu zwrócenie uwagi na szeroki asortyment elementów zawieszenia podwozia HDV.

Hasłem kampanii „Smooth. Steady. Stable.” febi bilstein pokazuje swoje niezmienne przywiązanie do oferowania produktów o wysokiej jakości.

 

febi oferuje szeroki asortyment obejmujący ponad 750 elementów w zakresie zawieszenia podwozia. Sama tylko oferta febi w zakresie amortyzatorów obejmuje 375 referencji i należy do najbardziej kompleksowych na niezależnym aftermarkecie. Asortyment części zamiennych jest stale poszerzany o każdy nowy pojazd użytkowy wypuszczany na rynek.

 

Ponieważ elementy zawieszenia podwozia mają kluczowe znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy, kampania zwraca szczególną uwagę na jakość: części przechodzą przez kompleksowy restrykcyjny program badań i testów jakościowych, zapewniających bezkompromisowe bezpieczeństwo oraz trwałość i wytrzymałość. febi współpracuje wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami. Cały asortyment produktów spełnia w zakresie jakości wymagania OE. Dodatkowo na wszystkie części udzielana jest 3-letnia gwarancja producenta, która stanowi prawdziwą wartość dodaną dla dystrybutorów, warsztatów oraz właścicieli i kierowców pojazdów użytkowych.

Więcej informacji na temat szerokiego asortymentu elementów febi do układu zawieszenia podwozia można znaleźć na stronie: Nadwozie i kabina | febi bilstein.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).