Słodki zastrzyk energii na stacjach AS 24 | MOTOFAKTOR

Słodki zastrzyk energii na stacjach AS 24

person Redakcja 17/02/2020

Tradycja słodkiego poczęstunku z okazji tłustego czwartku ponownie zagości na stacjach paliw AS 24.

Sieć stacji AS 24 powstała z myślą o branży TSL. Każdy obiekt cechuje się więc szerokimi podjazdami, wysokimi wiatami i wydajnymi dystrybutorami z podwójnym systemem tankowania pojazdów ciężarowych. Cały proces zapłaty został maksymalnie uproszczony do użycia karty paliwowej AS 24. Wiadomo, w tej pracy liczy się czas realizacji zlecenia. Czasem jednak warto zrobić sobie przerwę od codziennej rutyny. Okazją do tego, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie przypadający w lutym tłusty czwartek.

To wyjątkowo przyjemna tradycyjna, każdy z nas lubi słodycze. Jednocześnie taki pączek w połączeniu z kawą może stanowić zastrzyk energii. A ta jest ważna w pracy kierowcy zawodowego. Dlatego wykorzystując tę okazję zapraszamy wszystkich na bezpłatny poczęstunek na dwie nasze stacje. Będzie to też okazja do bezpośredniego spotkania z nami, rozmów i wymiany opinii oraz doświadczeń. To doskonały przykład bliskości, która jest naprawdę w naszym DNA. Pozwala nam to jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań kierowców. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

W tym roku spotkania zostaną zorganizowane na stacjach paliw AS 24 w Słubicach (20 lutego) i Krzywa (27 lutego). Ta druga to nowy punkt na mapie drogowej Polski, który został otwarty w połowie 2019 roku. O jego lokalizacji, na przecięciu autostrady A4 i drogi krajowej nr 94 w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zdecydowali sami kierowcy. To efekt między innymi padających z ich stron sugestii i uwag właśnie przy okazji takich spotkań.

 

Poza nią w 2019 roku sieć AS 24 w Polsce powiększyła się o stacje w Dębicy, Nowym Sączu, Ostródzie i Radziszewie. Tym samym przekroczyła liczbę 30 punktów. Jest to też potwierdzenie konsekwentnie realizowanego planu udostępnienia kierowcom 50 stacji do końca 2021 roku.

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).