Skup akumulatorów oraz tarcz i bębnów hamulcowych – nowe, lepsze ceny! | MOTOFAKTOR

Skup akumulatorów oraz tarcz i bębnów hamulcowych – nowe, lepsze ceny!

person Redakcja 14/03/2022

Bio Service od poniedziałku, 14 marca oferuje wyższe ceny skupu złomu akumulatorowego oraz zużytych tarcz i bębnów hamulcowych.

Odpady warsztatowe nie muszą stanowić dla serwisu motoryzacyjnego problemu. Niektóre z nich mogą być wręcz okazją do odzyskania części pieniędzy przeznaczonych na prowadzenie w firmie odpowiedniej gospodarki odpadami. Cena oferowana przez Bio Service za kilogram akumulatorów to aż 2,30 zł netto. Za tarcze i bębny hamulcowe warsztat może otrzymać 1,30 zł netto za kilogram.

Sprzedaj zużyte akumulatory

Bio Service prowadzi skup akumulatorów poprzez swoją platformę online. Zgłoszenie chęci sprzedaży baterii może zgłosić każdy, kto zarejestruje się na stronie www.bio-service.pl. Odbiór zużytych urządzeń odbędzie się bezpośrednio z warsztatu. Warunkiem jest przekazanie za jednym razem minimum 200 kg odpadów. W przypadku akumulatorów oznacza to ok. 14 urządzeń.

 

Po odbiorze obowiązkowa Karta Przekazania Odpadu zostanie wypełniona automatycznie. Możliwe jest to dzięki integracji platformy Bio Service z systemem BDO.

Tarcze i bębny hamulcowe

Wygodnie można przekazać także tarcze i bębny hamulcowe. Wystarczy wypełnić formularz online, wybierając odpowiedni kod odpadu oraz ustalić dogodny termin odbioru z operatorem logistycznym. Minimalna waga przekazywanych części to 250 kg (czyli ok. 20 sztuk).

 

Karta Przekazania Odpadu zostanie uzupełniona automatycznie po potwierdzeniu oddania tarcz i bębnów. Ani właściciel serwisu, ani żaden z jego pracowników nie musi nigdzie jeździć lub wypełniać jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.

Zadbaj o warsztat razem z Bio Service

Gospodarka odpadami prowadzona przez Bio Service to:

 

  • korzystne ceny skupu,
  • wygodne zlecenie odbioru online,
  • odbiór bezpośrednio z warsztatu,
  • szybkie, dogodne dla warsztatu terminy,
  • ograniczenie czasu przeznaczanego na obowiązkową dokumentację.

 

Bio Service wspiera serwisy samochodowe i motocyklowe w prowadzeniu odpowiedzialnej, zgodnej z przepisami gospodarki odpadami. Platforma pozwala na kompleksową organizację odbioru odpadów warsztatowych, skorzystanie z profesjonalnego doradztwa w obszarze prawa środowiskowego oraz zlecenie specjalistom opracowania obowiązkowych raportów i sprawozdań.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).