Sklep Würth Polska w Dąbrowie Górniczej już czynny | MOTOFAKTOR

Sklep Würth Polska w Dąbrowie Górniczej już czynny

person Adrian Januszkiewicz 5/01/2021

Pod koniec grudnia ub. r. Würth Polska otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w Dąbrowie Górniczej. To już 36. placówka firmy w Polsce.

W 2006 r. został otwarty pierwszy sklep stacjonarny Würth w Polsce. Od tamtej pory firma nieustannie rozwija ten kanał dystrybucji i otwiera kolejne placówki na terenie całego kraju. Sklepy mieszczą się w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Zielonej Górze, Łodzi czy Wrocławiu. W każdym z nich można znaleźć szeroki asortyment produktów z różnych branż, takich jak: budownictwo, meblarstwo, motoryzacja czy utrzymanie ruchu.

Tysiące specjalistycznych produktów w jednym miejscu

Pod koniec grudnia 2020 roku Würth Polska otworzył najnowszy sklep. To pierwszy punkt stacjonarny sieci w Dąbrowie Górniczej. W lokalu o powierzchni 320 m2 klienci znajdą m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, akcesoria warsztatowe, chemię techniczną czy odzież i akcesoria BHP. Mogą także liczyć na pomoc pracowników sklepu, którzy doradzą w wyborze najlepszych artykułów.

Systematycznie rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych Würth Polska na terenie całego kraju. Zawsze dbamy o to, aby nasze placówki znajdowały się w dobrych lokalizacjach oraz miały duży parking, na którym klienci będą mogli zostawić swoje samochody podczas zakupów. Każdy ze sklepów jest bogato wyposażony w ponad 3 tysiące artykułów dla specjalistów z różnych branż, między innymi stolarskiej, budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Nasz profesjonalny zespół pracowników służy również fachową pomocą i doradztwem przy wyborze potrzebnych produktów. Alicja Rippel dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Oferta firmy przeznaczona jest dla klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nowy sklep Würth Polska mieści się przy al. Józefa Piłsudskiego 2A w Dąbrowie Górniczej i jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).