SKF – wiodący dostawca technologii w motoryzacji | MOTOFAKTOR

SKF – wiodący dostawca technologii w motoryzacji

person Redakcja 23/01/2019

SKF jest wiodącym dostawcą technologii przemysłowej w skali globalnej od 1907 roku.

Największą zaletą marki jest zdolność do nieprzerwanego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do konstruowania produktów zapewniających jej klientom przewagę konkurencyjną.

 

Marka osiąga ten cel łącząc doświadczenie praktyczne zgromadzone w przeszło 40 branżach, z posiadaną wiedzą obejmującą najważniejsze platformy technologiczne SKF: łożyska i zespoły łożyskowe, uszczelnienia, technologie sterowania ruchem, obsługę techniczną oraz systemy smarowania. Fundamentem sukcesu marki jest właśnie ta wiedza – na równi z naszym zespołem oraz przywiązaniem do zasad SKF Care.

SKF posiada unikalną wiedzę na temat ruchu obrotowego oraz tego, jak przebiega wzajemne oddziaływanie procesów przemysłowych i części maszyn. Zapewnia pełen asortyment technologii i produktów klientom OEM, jak i klientom z rynku wtórnego na całym świecie, w każdej z głównych branż przemysłowych, w każdej fazie cyklu eksploatacji zasobów.

 

Za sprawą asortymentu ponad 20 000 referencji SKF oferuje części zamienne i zestawy pozwalające na dokonanie kompletnej naprawy praktycznie dowolnego modelu każdego producenta samochodów na świecie. Za pośrednictwem sprawnej sieci około 10 000 dystrybutorów rynku motoryzacyjnego, części zamienne do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz jednośladów trafiają do miejsc swego przeznaczenia, którymi są rozsiane po całym świecie warsztaty.

 

W ofercie SKF znajdują się m.in. następujące części i podzespoły samochodowe:

 

  1. Łożyska i piasty kół
  2. Części mechanizmu napędowego
  3. Części układu przeniesienia napędu
  4. Części układu kierowniczego i zawieszenia
  5. Narzędzia warsztatowe i środki smarne

 

SKF wyróżniają najnowocześniejsze technologie i specjalizacja w zakresie wyposażenia oryginalnego, które bezpośrednio przekłada się na produkty dedykowane aftermarketowi. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu elektronicznych katalogów i za sprawą programów szkoleniowych, poradników technicznych oraz filmów edukacyjnych firma pomaga klientom każdego dnia.

Głównymi odbiorcami naszych części są te warsztaty samochodowe, które cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz łatwość montażu. Zaufanie pozyskane na rynku OEM, przenieśliśmy do aftermarketu, co stawia nas w gronie najchętniej wybieranych producentów podzespołów samochodowych na świecie. Chociaż na przestrzeni lat największą renomę przyniosły nam różnego rodzaju łożyska oraz elementy mechanizmu napędowego, równie wiele referencji oferujemy w obszarze układów rozrządu, półosi, przegubów, a od niedawna także układu kierowniczego i zawieszenia. Informacje na temat dostępności oraz cen poszczególnych produktów można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną. Dużym ułatwieniem jest bez wątpienia nasza wyszukiwarka internetowa, umożliwiająca znalezienie produktu zarówno po nazwie, jak też po numerze katalogowym SKF. Katarzyna Skowronek SKF Polska
user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).