Simlat i Chabior zapraszają na warsztaty | MOTOFAKTOR

Simlat i Chabior zapraszają na warsztaty

Sieć Q Service Castrol uruchomiła nową kampanię. W głównych rolach występuje duet znanych aktorów, Łukasz Simlat i Janusz Chabior, nowi Ambasadorzy marki.

WARSZTATY – aktorskie czy samochodowe? Łukasz Simlat i Janusz Chabior, Ambasadorzy Q Service Castrol to wybitne postacie polskiego teatru, telewizji i kina. W ramach kampanii nawiązującej do klasyków kinematografii, mówią o korzyściach wynikających z wyboru warsztatów sieci z „Q” w logo. Efekty można oglądać  na stronie kampanii i kanale YouTube Q Service Castrol.

Nasza kampania to zupełna nowość na rynku niezależnych warsztatów samochodowych. Zależało nam, by w kreatywny sposób przedstawić profity, które kierowcy otrzymują w związku z wyborem serwisów Q Service Castrol. Rezultat z dwójką rozpoznawalnych, znakomitych aktorów, zapowiada się świetnie. Spodziewamy się milionowych zasięgów kampanii w social mediach, YouTube i na innych platformach. Cieszę się, że możemy dostarczyć naszym warsztatom taką wartość” – mówi Marta Ciesielska, Zastępca Dyrektora Działu Sieci Serwisowych.

Kampania to długofalowe działanie podzielone na etapy. Emisja spotów zaplanowana jest na 2024 i 2025 rok. Każdy to inna historia. Z humorem tworzą pozytywne emocje wokół  Q Service Castrol, wzmacniając jej pozytywny wizerunek. Sieć Q Service Castrol liczy dziś już ponad 600 warsztatów. Niezależne serwisy w ramach przynależności do sieci mogą liczyć na wiele korzyści, w tym szeroko zasięgowe działania marketingowe.

Źródło: Q Service Castrol

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).