Silna logistyka podstawą wspólnego rozwoju | MOTOFAKTOR

Silna logistyka podstawą wspólnego rozwoju

person Adrian Januszkiewicz 14/02/2019

Szybki łańcuch dostaw jako konkurencyjna korzyść: Diesel Technic zdobywa nagrodę za usługi logistyczne.

Niedawno firma Diesel Technic France SARL została nagrodzona przez francuską sieć Techniques Véhicules Industriels (TVI) jako najlepszy dostawca usług logistycznych. Ponadto firma otrzymała nagrodę specjalną jako najlepszy dostawca. Nagroda jest oparta na doskonale funkcjonującym łańcuchu dostaw.

Partnerzy dystrybucyjni Diesel Technic i ich klienci warsztatowi korzystają z wysokiej dostępności artykułów i niezawodnych, punktualnych dostaw. Dzięki najnowocześniejszej, skomputeryzowanej organizacji i technologii magazynowania, zdecentralizowanym magazynom i kierowanym popytem rozwiązaniom logistycznym, partnerzy dystrybucyjni zaopatrują swoich klientów warsztatowych w produkty marek DT Spare Parts i SIEGEL Automotive w elastyczny i zoptymalizowany czasowo sposób – na całym świecie. Przerwy w pracy są zminimalizowane, co zwiększa produktywność.

 

Usługi logistyczne dla partnerów dystrybucyjnych w zakresie spedycji i przetwarzania celnego gwarantują szybki i bezpieczny łańcuch dostaw, jeśli jest to wymagane bezpośrednio do klienta warsztatu. Obejmuje obowiązkowe kontrole zgodności, ale również obsługę eksportu i importu towarów do wszystkich krajów świata.

 

Status oficjalnie uznanego „Known Consignor”  w niemieckim Federalnym Urzędzie Lotniczym (LBA) i świadectwo AEO od służb celnych skracają międzynarodowe czasy transportu. Nadaje to przesyłkom lotniczym Diesel Technic AG status „bezpiecznych” i pomaga zagwarantować wysoką punktualność frachtu lotniczego.

 

Certyfikat AEO (Authorised Economic Operator) przyznawany jest szczególnie rzetelnym i godnym zaufania przedsiębiorstwom po certyfikacji przez organy celne i gwarantuje uprzywilejowane traktowanie w odprawie celnej. Partnerzy dystrybucyjni Diesel Technic i ich klienci warsztatowi otrzymują przesyłki bez straty czasu.

 

Osiągi firmy Diesel Technic są szczególnie widoczne w różnych opcjach dostawy w różnych lokalizacjach, na przykład: odbiór z miejsca, ekspresowe dostawy (dostawa tego samego dnia, dostawa na noc itp.), fracht lotniczy, fracht morski w kontenerze.

 

W przypadku Diesel Technic, nagrody takie jak te z TVI są dowodem pracy wykonanej w sektorze logistyki, a jednocześnie motywacją do utrzymania tego wysokiego poziomu lub – jeszcze lepiej – do jego zwiększenia. Wszystko po to, aby partnerzy dystrybucyjni mogli nadal dostarczać swoim klientom warsztatowym produkty z dwóch marek DT Spare Parts i SIEGEL Automotive w najszybszy możliwy sposób w celu uniknięcia lub zminimalizowania przestojów.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).