Siegel Smileys – produkty w atrakcyjnych cenach | MOTOFAKTOR

Siegel Smileys - produkty w atrakcyjnych cenach

person Adrian Januszkiewicz 24/02/2020

Siegel Smileys prezentuje co miesiąc nowe lub szczególnie atrakcyjne produkty z oferty z około 1000 części zamiennych z oferty Siegel Automotive.

W tym miesiącu w promocji Siegel Smileys można znaleźć błotniki i lampy tylne. Asortyment obejmuje wiele niedrogich alternatyw, odpowiednich dla marek DAF, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania, Volvo i wielu innych. Ponadto produkty zachęcają 12-miesięczną gwarancją marki.

 

Szczegółowe informacje dotyczące produktów są dostępne za pośrednictwem cyfrowego katalogu produktów, TecDoc, a także na portalu partnerskim, gdzie pożądany produkt można łatwo zamówić każdego dnia o każdej porze.

 

W przypadku pytań dotyczących produktów pracownicy warsztatu Diesel Technic, specjaliści ds. Części, udzielają porad i wsparcia za pośrednictwem HelpDesku – w celu zapewnienia solidnej obsługi.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).