SIEGEL Automotive "Certyfikowanym dostawcą danych TecAlliance" | MOTOFAKTOR

SIEGEL Automotive certyfikowanym dostawcą danych TecAlliance

person Adrian Januszkiewicz 19/10/2021

SIEGEL Automotive, którego części od 2017 roku są dostępne w katalogu TecDoc, otrzymał specjalny certyfikat od TecAlliance.

W ramach kwartalnej oceny dostawców dokonywanej przez ekspertów regularnie sprawdzane są również dane dostarczane przez SIEGEL Automotive w celu upewnienia się, że odpowiadają one potrzebom informacyjnym w punkcie obsługi. Następnie te informacje o częściach zamiennych są przygotowywane zgodnie z międzynarodowo akceptowanym standardem TecDoc, aby następnie być dostępne dla użytkownika w ujednoliconej formie i najwyższej jakości.

 

Nowa pieczęć aprobaty „TecAlliance Certified Data Supplier” potwierdza spełnienie wytycznych TecDoc i wyróżnia SIEGEL Automotive jako certyfikowanego dostawcę danych.

 

Oprócz katalogu TecDoc, asortyment produktów SIEGEL Automotive można znaleźć również w Portalu Partnerów, platformie informacyjnej i zakupowej eCommerce firmy Diesel Technic. Asortyment SIEGEL Automotive obejmuje części zamienne do karoserii i kabiny, osprzęt oświetleniowy i elektryczny oraz inne grupy produktów. Produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją marki.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).