Sieć Q-Service Truck powiększyła się o nowych członków | MOTOFAKTOR

Sieć Q-Service Truck powiększyła się o nowych członków

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2019

Do szerokiego grona serwisów zrzeszonych w międzynarodowej sieci Q-Service Truck dołączyli kolejni specjaliści zajmujący się naprawą pojazdów użytkowych.

Warsztaty z Polski, Ukrainy i Litwy oficjalnie powitane zostały podczas gali zorganizowanej z okazji 20-lecia sieci QST, która odbyła się w Hotelu Arłamów w dniach 11-13 stycznia.

Liczna reprezentacja krajowa

Q-Service Truck to największa międzynarodowa sieć niezależnych warsztatów zajmujących się serwisowaniem pojazdów ciężarowych. Od 20 lat warsztaty zrzeszone w jej strukturach wspierają się we wzajemnym rozwoju, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami zmian rynkowych.

 

W styczniu podczas świętowania 20-lecia istnienia sieci, zorganizowanej w Arłamowie, do jej grona przyjęto 4 nowe serwisy z Polski. Łącznie w Polsce sieć Q-Service Truck to 76 warsztatów. To zdecydowanie najwięcej spośród 7 rynków, na których obecna jest owa organizacja. Co powoduje, że warsztaty decydują się dołączyć do jej struktur?

Jestem przekonany, że dołączenie do sieci Q-Service Truck przyniesie wiele wymiernych korzyści dla warsztatu, które reprezentuje. To przede wszystkim dostęp do wiedzy i doświadczeń kolegów z innych warsztatów, ale nie tylko. Jesteśmy wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni do współpracy. Adam Adamczyk serwis TTS Group
Rozpoznawalność marki i szeroka świadomość klientów odnośnie wysokich standardów panujących w sieci, to dwa najważniejsze elementy, które pomogły mi podjąć decyzję o dołączeniu do Q-Service Truck. Liczę na to, że mój serwis będzie rozwijał się równie szybko, jak rozwijała się cała sieć. Karol Mazur właściciel Mazur Truck-Serwis

 

Przedstawiciele dwóch pozostałych warsztatów również byli bardzo pozytywnie nastawieni i wyliczali kolejne korzyści płynące ze współpracy.

Dla mnie kluczową sprawą jest dostępność części. Prowadzę warsztat zajmujący się serwisem ciężarówek, autobusów i autokarów, więc czas jest dla mnie i moich klientów bardzo ważny. Nie bez znaczenia są również wszystkie elementy dotyczące różnego rodzaju programów i promocji. Tomasz Torba właściciel warsztatu Monster Truck Service z Krakowa
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony i bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do tak zacnego grona. Liczę, że moim klienci również to docenią, ponieważ oni także zyskują na tej kooperacji. Teraz, jeśli ich pojazd ulegnie awarii gdzieś na drugim końcu kraju lub nawet w Europie, to z czystym sumieniem mogę polecić naprawę w innym z warsztatów należących do sieci. Paweł Połeć P.U.H. PRYMUS

Silni w Europie

Podczas gali do grona warsztatów przyjęte zostały również dwa serwisy z innych części Europy – Litwy i Ukrainy.

 

Obecnie Q-Service Truck, to największa międzynarodowa sieć warsztatów niezależnych zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych. Serwisy obecne są w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, a także na Ukrainie, Litwie i Węgrzech.

 

W sumie to 170 punktów na mapie Europy, które łączy wspólna pasja i profesjonalizm. Zgodnie z deklaracją włodarzy, którą złożyli na gali w Arłamowie, sieć ma ambicje i chęci, aby nadal się rozrastać. Co istotne, wraz ze wzrostem liczby warsztatów, wciąż najważniejszym elementem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz troska o satysfakcję klienta.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).