Sieć O.K. Serwis robi letnią promocję dla klientów | MOTOFAKTOR

Sieć O.K. Serwis robi letnią promocję dla klientów

person Adrian Januszkiewicz 27/06/2022

O.K. Serwis uruchamia sezonową promocję w warsztatach sieci. Od czerwca do końca sierpnia br. można wykonać kontrolę stanu technicznego pojazdu w cenie 19,99 PLN.

 

Lato sprzyja częstszym wyjazdom. Zarówno tym dłuższym jak i krótkim weekendowym wypadom poza miasto, aby zażyć odrobiny relaksu. Trudno jednak mówić o relaksie w sytuacji, kiedy w drodze na upragnione wakacje zatrzymujemy się z powodu awarii.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także przyzwyczajeniom współczesnych klientów, zachęcamy ich do skorzystania z prostej i wygodnej formy umawiania się na przegląd podstawowych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Wystarczy wybrać numer infolinii O.K. Serwis (22 100 47 44) lub wypełnić formularz online, aby umówić się do wybranego O.K. Serwisu w swojej okolicy lub w innej, dogodnej lokalizacji. Każde zgłoszenie w ramach „Letniej kontroli pojazdu” nagrodzone zostanie drobnym upominkiem uprzyjemniającym wakacyjny wypad – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis.

 

Kontroli poddawane są wybrane elementy pojazdu wskazujące ewentualne problemy techniczne lub wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących. Są to:

 

 1. Sprawność oświetlenia pojazdu, stan lamp pod kątem zmatowień i wypaleń oraz regulacja oświetlenia
 2. Stan zużycia piór wycieraczek
 3. Zużycie opon, ciśnienie, wiek opony i weryfikacja czy są to opony na tę porę roku
 4. Sprawność akumulatora, poziom jego naładowania, ładowanie i pobór prądu podczas rozruchu
 5. Płyn chłodniczy
 6. Temperatura wrzenia płynu hamulcowego
 7. Hamulce i ich ocena pod kątem stopnia zużycia i ew. wycieków z układu
 8. Zawieszenie, amortyzacja i układ kierowniczy w poszukiwaniu luzów, uszkodzonych elementów gumowych, ewentualnych wycieków pęknięć lub korozji.
 9. Szczelność układu wydechowego i stopień jego korozji
 10. Jakość powietrza wydobywającego się z nawiewów i skuteczność klimatyzacji
 11. Wyposażenie obowiązkowe – czyli czy są na pokładzie trójkąt ostrzegawczy i posiadająca aktualną datę ważności gaśnica.

 

Nasza akcja ma na celu zarówno podniesienie bezpieczeństwa na drogach jak i zachęcenie do korzystania z usług sieci O.K. Serwis, zwłaszcza do umawiania wizyt przez platformę online. To w dzisiejszych czasach duża oszczędność czasu, a także możliwość umówienia wizyty w warsztacie godnym zaufania, bez względu czy znajdujemy się nad morzem czy w górach. To także dobra okazja dla właścicieli O.K. Serwis, do powiększania grona swoich klientów i budowania nowych relacji – dodaje Jacek Adamus.

 

Promocja związana z „Letnią kontrolą samochodu” potrwa do 31 sierpnia i jest wspierana kampanią promocyjną w Yanosiku oraz mediach społecznościowych.

 

Źródło: Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).