Sieć NexusTruck wchodzi do Włoch | MOTOFAKTOR

Sieć NexusTruck wchodzi do Włoch

person Adrian Januszkiewicz 14/12/2020

Sieć warsztatów NexusTruck została otwarta we Włoszech, zapewniając nowe narzędzia i usługi dla N! członków w kraju.

Sieć warsztatowa NexusTruck to efekt współpracy Nexus Automotive International, Nexus Automotive Italia i N! członka Pascoli Group.

Chcemy oferować naszym partnerom najlepsze rozwiązania i pomagać ich biznesowi, zwłaszcza w takich czasach. Współpraca z Nexus Automotive Italia i Nexus Automotive International jest niezwykle ważna i nie możemy się doczekać stworzenia silnej i zmotywowanej sieci, gotowej do współpracy z dostawcami Nexusa i oferowania najwyższej jakości usług ich klientom. Elisabetta Pascoli prezes Pascoli Group

 

Pascoli przedstawiła wszystkie usługi i zalety, jakie sieć będzie miała dla N! członków we Włoszech. Obejmują one korzystanie z trzech różnych, codziennie aktualizowanych baz danych, które oferują najnowsze informacje techniczne i które mogą być częścią dużego, certyfikowanego programu szkoleniowego we współpracy z Akademią Nexus i szkołami zawodowymi we Włoszech.

 

Klienci warsztatowi mają również korzystać z całodobowej pomocy technicznej oferowanej przez Nexusa za pośrednictwem innowacyjnej aplikacji NexusTruck.

Nexus Automotive Italia zapoczątkował nową ścieżkę na początku roku, koncentrując się na wzmocnieniu i rozbudowie struktury we Włoszech. Dzięki wejściu Elisabetty i jej dołączeniu do zarządu Nexusa, nasza obecność jest teraz jeszcze bardziej międzynarodowa. Planowaliśmy dalszy rozwój naszej sieci we Włoszech i mamy przyjemność ogłosić dwóch nowych członków od stycznia 2021 r. Roberto Olivero prezes Nexus Automotive Italia
Nexus Automotive International wprowadził prawdziwą strategię Heavy Duty od 2018 roku, nasza społeczność samochodów ciężarowych liczy dziś ponad 100 członków na całym świecie, a sieć warsztatów NexusTruck szybko się rozwija w całej Europie i poza nią. Jesteśmy dumni z pracy wykonanej we Włoszech, po raz kolejny demonstrując nasze innowacyjne podejście, tworząc nową koncepcję warsztatów, bardziej cyfrowych i dostępnych. Philippe Guyot dyrektor Nexus Automotive International

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).