Sieć Goodyear TruckForce skraca czas reakcji | MOTOFAKTOR

Sieć Goodyear TruckForce skraca czas reakcji

person Adrian Januszkiewicz 25/10/2018

Przeciętny czas udzielenia pomocy wynosi niecałe 2 i pół godziny.

Z najnowszych obliczeń Goodyeara wynika, że przeciętny czas udzielania pomocy drogowej przez ogólnoeuropejską sieć serwisową TruckForce jest wyjątkowo krótki. Analiza danych zgromadzonych od początku 2018 roku pokazała, że od momentu przyjęcia zgłoszenia o awarii do ponownego włączenia się pojazdu ciężarowego do ruchu mija zaledwie 147 minut i ten wynik dotyczy całej Europy.

 

Od początku 2018 roku sieć TruckForce pomogła w ponad 4 500 zdarzeń drogowych. Średni czas udzielenia wsparcia, licząc od otrzymania zgłoszenia do wykonania zadania, wyniósł 147 minut. Wynik ten dotyczy także tych krajów w Europie, w których duże niezamieszkane obszary naturalnie zwiększają odległość do najbliższego punktu pomocy.

Sieć Goodyear TruckForce obejmuje ponad 2000 dostawców usług w 28 europejskich krajach. Każdy punkt TruckForce posiada niezbędne wyposażenie i wyszkolonych pracowników do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z ogumieniem. Jeżeli pojazd wymaga pomocy przy drodze, na przykład z powodu przebicia opony, kierowca łączy się z czynnym przez całą dobę centrum obsługi Goodyear ServiceLine24h, które wysyła najbliższy pojazd pomocy drogowej.

 

Goodyear dostarcza najszerszy zakres dedykowanych usług w branży, w skład których wchodzi – poza siecią serwisów TruckFroce – pomoc drogowa ServiceLine24h, a także internetowy system zarządzania ogumieniem we flocie FleetOnlineSolutions. Firma oferuje również specjalnie przygotowaną stronę https://serviceline.24assist.eu, która umożliwia zainteresowanym łatwy kontakt z centrum obsługi ServiceLine24h. Co więcej, dzięki najnowszej aplikacji e-Tech, współpracującej z platformą https://serviceline.24assist.eu, udało się udoskonalić obsługę ServiceLine24h poprzez usprawnienie komunikacji i skrócenie czasu oczekiwania. Aplikacja ta umożliwi również operatorowi pojazdu śledzenie na bieżąco postępu pomocy drogowej, świadczonej za pośrednictwem ServiceLine24h.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).