Show Car Inter Cars po raz pierwszy w Grecji | MOTOFAKTOR

Show Car Inter Cars po raz pierwszy w Grecji

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2022

Show Car, czyli słynna ciężarówka szkoleniowa Inter Cars ma za sobą przejechane setki tysięcy kilometrów, nie tylko po Polsce, ale po całej Europie, w tym po Grecji.

 

Truck Inter Cars przemierzył ten kraj zaczynając swoją podróż od Tempe, gdzie otworzono najnowszy magazyn w Grecji. Kolejnym przystankiem była filia w Koryncie. Po przeprowadzonych tam szkoleniach Show Car pozostawił za sobą kontynent i przy pomocy promu przepłynął na Kretę. To wyjątkowy moment w historii mobilnego centrum szkoleniowego Inter Cars, ponieważ po raz pierwszy w historii opuściło ono stały ląd! Celem całej wyprawy było szkolenie dla nowo otwartej filii w Heraklionie, największym mieście i zarazem stolicy Krety.

 

 

 

Największe wrażenie w Heraklionie zrobiły na mnie otwartość i zaangażowanie pracowników filii. To wspaniali ludzie, którym zależy na jak najlepszej obsłudze klientów i stałym rozwoju. Jeżeli pozostałe filie również będą tak działać, to powinniśmy być spokojni o przyszłość naszej firmy. Podczas mojej 13-letniej pracy i licznych podróży nie widziałem jeszcze tak pięknie położonego oddziału Inter Cars. Trzymam za nich kciuki! – mówi Tadeusz Salwin, kierowca Show Car.

 

Show Car w Grecji pojawił się w zupełnie nowej odsłonie, z odświeżoną – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – naczepą, a także z nowym ciągnikiem siodłowym, którym został Ford F-MAX. Trasa, jaką pokonał na skraj Półwyspu Bałkańskiego liczyła ponad 3 500 km. O kolejnych imponujących podróżach szkoleniowej ciężarówki Inter Cars ma informować na bieżąco na oficjalnym profilu Inter Cars na Facebooku.

 

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).