Shell rozpoczął loterię wakacyjną | MOTOFAKTOR

Shell rozpoczął loterię wakacyjną

Shell rozpoczął na swoich stacjach paliw wakacyjną loterię „Podróże marzeń z Shell”. Potrwa ona do 1 września 2024 r.

Podróże marzeń z Shell – co zrobić, by wygrać?

W loterii „Podróże marzeń z Shell” można wziąć udział, tankując samochód lub robiąc zakupy na stacjach własnych Shell i stacjach partnerskich w całej Polsce. Z akcji wyłączone są jedynie samoobsługowe stacje paliw Shell. Aby otrzymać specjalną zdrapkę z unikalnym kodem umożliwiającym wzięcie udziału w losowaniu, wystarczy zatankować min. 25 litrów dowolnego paliwa Shell lub zrobić zakupy (z wyłączeniem wyrobów tytoniowych, alkoholu i kart podarunkowych Shell) o wartości min. 30 zł w sklepie Shell. W przypadku tankowania paliwa Shell FuelSaveShell AutoGas oraz zakupów w sklepie wraz z dowodem zakupu otrzymuje się jedną zdrapkę, natomiast przy zakupie paliwa premium Shell V-Power – dwa kupony z kodem. Za wielokrotność tankowania min. 25 litrów paliwa i zakupów za min. 30 zł nie przysługują kolejne zdrapki.

Jeśli klient w ramach jednej transakcji zatankował min. 25 litrów paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas i zrobił zakupy za min. 30 zł, jest uprawniony do odebrania dwóch zdrapek. W analogicznej sytuacji z paliwem Shell V-Power można odebrać trzy zdrapki.

Tyle wystarczy, żeby otrzymać zdrapkę z unikalnym kodem. Mając już kupon, który jest ważny tylko z zachowanym dowodem sprzedaży (paragonem albo fakturą) można przystąpić do zabawy – aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy zarejestrować kod na stronie loterii do 2 września 2024 r.

Loteria skierowana jest do wszystkich klientów Shell, ale członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart mają aż 2 razy większe szanse na wygraną. Podczas rejestracji klubowicz powinien podać numer swojej karty Shell ClubSmart, a wtedy do jego zgłoszenia elektronicznie zostanie przypisany dodatkowy los, który trafi do puli wszystkich kodów zarejestrowanych w danym okresie.

„Podróże marzeń z Shell dzięki atrakcyjnym nagrodom

Codziennie można zdobyć bony na paliwo w postaci kart podarunkowych Shell o wartości: 50 zł, 100 zł i 500 (do zrealizowania tylko na stacjach własnych Shell) oraz darmowe kawy i herbaty z oferty Shell Café (napoje będą wydawane wyłącznie na stacjach z ofertą Shell Café). Na koniec każdego miesiąca losowane będą skutery Romet RETRO 125 wraz z czterema litrowymi butelkami oleju Helix Advance 4T Ultra 10W-40 oraz bony na paliwo Shell o wartości 8 500 zł. Nagrodą główną, która zostanie przyznana w finałowym losowaniu, jest kamper Volkswagen California 6.1 Ocean.

„Własny kamper to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród Polaków, którzy uwielbiają podróże. Z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Polskiej Grupy Caravaningowej wynika, że tylko w 2023 r. w Polsce zarejestrowano 1 343 nowe samochody kempingowe i 923 nowe przyczepy kempingowe, a zainteresowaniem cieszą się również używane pojazdy tego typu. Loteria „Podróże marzeń z Shell” to szansa, aby w prosty sposób spełnić marzenie o własnym kamperze – większość z nas tankuje samochody i robi małe zakupy na stacjach paliw, będąc w trasie. Przy okazji udział w losowaniu to świetna zabawa, a przecież o nią też chodzi w wakacje! Warto spróbować swojego szczęścia w loterii Shell, tym bardziej, że do wygrania są także inne atrakcyjne nagrody. Podróż marzeń zaczyna się na stacji Shell” – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Regulamin loterii dostępny TUTAJ.

Źródło: Shell

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).