Shell Helix ze złotym Laurem Konsumenta

Shell Helix ze złotym Laurem Konsumenta

person Redakcja 20/02/2023

Marka olejów silnikowych Shell Helix zdobyła złoty Laur Konsumenta w kategorii oleje silnikowe i środki smarne.

 

Złote godło to jeden z najważniejszych certyfikatów konsumenckich w naszym kraju. Wyróżnienie odzwierciedla poziom zadowolenia i satysfakcji użytkowników ocenianych produktów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że polscy konsumenci po raz kolejny wyrazili uznanie dla naszej marki i Shell Helix znalazł się wśród ich ulubionych, najbardziej cenionych produktów. Rekomendacja w postaci opinii użytkowników to najlepsza, bardzo wartościowa ocena olejów silnikowych do samochodów osobowych z gamy Shell Helix. Cieszymy się, że niezmiennie utrzymujemy jakość, która uznawana jest za godną polecenia. Łukasz Radzymiński Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska

 

Złoty Laur Konsumenta 2023 to już 16. wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. Wybory polskich konsumentów pokrywają się z decyzjami producentów samochodów. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów samochodów na świecie. Są również wybierane na tzw. fabryczne zalanie przez wielu wiodących producentów. Syntetyczny olej silnikowy Shell Helix Ultra znajduje się w silniku każdego samochodu, który opuszcza m.in. fabrykę Ferrari.

 

Shell od wielu lat współpracuje też z zespołami sportowymi: Scuderia Ferrari, startującym w Formule 1, Hyundai Motorsport, znanym z Rajdowych Mistrzostw Świata oraz BMW Motorsport, rywalizującym w wyścigach torowych. Shell Helix Ultra jest jedynym olejem silnikowym stosowanym w wysokoobciążonych jednostkach napędowych bolidów Scuderia Ferrari. Wyścigi F1, podobnie jak rajdy samochodowe, to unikalne, najbardziej ekstremalne środowisko do testów środków smarnych Shell.

Oleje silnikowe Shell jako jedyne na świecie są produkowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Gwa­rantuje ona uzyskanie czystej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń, co final­nie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej. Naukowcy i inżynierowie Shell cały czas pracują w naszych centrach technologicznych nad nowymi rozwiązaniami dopasowanymi do zmian zachodzących na rynku motoryzacyjnym. Wyróżniona złotym Laurem Konsumenta gama Shell Helix obejmuje również olej silnikowy Shell Helix Hybrid, który spełnia specyficzne wymagania samochodów hybrydowych. Łukasz Radzymiński

 

Produkty z oferty Shell to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetycznych olejów silnikowych dostępnych na polskim rynku. Stosowanie ich w nowoczesnych samochodach zapewnia korzyści takie jak dłuższa ochrona parametrów jednostki napędowej[1], doskonała ochrona turbosprężarki[2] oraz do 3% oszczędności paliwa, co w połączeniu z możliwością wydłużenia żywotności silnika, obniża emisje[3].

 

[1] Doskonała ochrona przed naprężeniami i zużyciem silnika w ekstremalnych temperaturach, w porównaniu ze specyfikacją API SP.
[2] W oparciu o wyniki testów turbosprężarki w porównaniu z ACEA A3/B4 i specyfikacjami OEM.
[3] W oparciu o wyniki zużycia paliwa ACEA M111 w porównaniu z olejem referencyjnym dla branży.

 

 

Źródło: Shell

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).