Shell Helix z jubileuszowym Laurem Konsumenta | MOTOFAKTOR

Shell Helix z jubileuszowym Laurem Konsumenta

Marka Shell Helix po raz kolejny została wyróżniona w plebiscycie "Laur Konsumenta/Klienta". Tym razem otrzymała tytuł „Lider XX-lecia”.

Ogólnokrajowy konkurs „Laur Konsumenta/Klienta” wybiera najbardziej popularne wśród polskich użytkowników produkty i usługi. Nagroda „Laur Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024)” jest przyznawana markom, produktom i usługom, które odniosły największy sukces podczas poprzednich edycji konkursu „Laur Klienta/Konsumenta” oraz uzyskały najlepsze wyniki w najnowszym sondażu.

Nagroda dla Shell Helix została przyznana przez Redakcyjną Kapitułę Konkursową na podstawie popularności marki na polskim rynku oraz wyników w projekcie „Laur Klienta/Konsumenta” z ostatnich 20 lat. Ocena obecności marki w konkursie uwzględniła wszystkie głosy oddane przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu.

Jak uzasadniono, wyróżnienie jubileuszowe w postaci godła „Laur Klienta/Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024)” jest odzwierciedleniem długoletnich osiągnięć i wyrazem szczególnego uznania. Shell Helix to marka ciesząca się nieustającym zaufaniem klientów, która systematycznie podnosi jakość swoich produktów i usług, zdobywając jednocześnie największą liczbę głosów w ogólnopolskim głosowaniu.

Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w Dziale Olejowym Shell Polska, Fot. Shell
Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w Dziale Olejowym Shell Polska, Fot. Shell

„Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że przez ostatnie 20 lat byliśmy obdarzani tak wielkim zaufaniem ze strony polskich kierowców i mechaników samochodowych. Cały czas staramy się oferować naszym Klientom najwyższej jakości produkty. Tytuł „Lidera XX-lecia” otrzymany w ramach jubileuszu „Lauru Konsumenta/Klienta” jest więc dla nas wielkim zaszczytem, a jednocześnie źródłem motywacji do kontynuowania naszej pracy w sferze innowacji i rozwoju. Oleje silnikowe Shell Helix są naszą odpowiedzią na potrzeby kierowców, którzy chcą zapewnić silnikom swoich samochodów jak najlepszą ochronę, przedłużając ich żywotność nie rezygnując z wysokiej wydajności” – mówi Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Shell posiada bogate doświadczenie w opracowywaniu i produkcji olejów silnikowych wykorzystujących najnowsze technologie. Dlatego oleje Shell Helix są wybierane zarówno przez ekspertów motoryzacyjnych, jak i przez kierowców na całym świecie.

Syntetyczne oleje silnikowe Shell Helix są wytwarzane z gazu ziemnego za pomocą technologii Shell PurePlus. Spełniają one wymagania zarówno starszych, jak i najnowszych modeli samochodów, w tym także hybrydowych. Są również wykorzystywane do pierwszego napełnienia silników przez liczne renomowane marki samochodowe na całym świecie.

Wcześniej w tym roku marka Shell Helix została po raz kolejny wyróżniona nagrodami „Dobra Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, „Dobra Marka XV-lecia” oraz złotym „Laurem Konsumenta”.

Shell Helix znów „Dobrą Marką”

Źródło: Shell

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).