Serwis ciężarówki z "Parts Specialists" | MOTOFAKTOR

Serwis ciężarówki z "Parts Specialists"

person Adrian Januszkiewicz 14/12/2020

W najnowszym docinku "Parts Specialists" Lars i Kevin pokazują o czym pamiętać przy serwisowaniu ciężarówki.

Aby pojazd był bezpieczny, należy go regularnie serwisować. W swoim nowym filmie „The Parts Specialists” pokazują, o czym należy pamiętać podczas serwisowania ciężarówki i udzielają nam przydatnych wskazówek na temat poszczególnych komponentów.

 

Lars i Kevin, rozpoczynają od sprawdzenia geometrii osi tylnej i przedniej. Zaczynając od tulei stabilizatora, dociskają łyżkę do opon do stabilizatora i sprawdzają, czy łożyska nie zostały naruszone. Następnie przechodzą do sprawdzenia układu kierowniczego, amortyzatorów, opon i kilku innych części.

 

Po dokładnym sprawdzeniu geometrii osi przychodzi czas na wymianę oleju i filtra paliwa. Przypominają nam, że zawsze powinniśmy pracować z listą kontrolną, abyśmy niczego nie pomijali podczas konserwacji. Przykładowo sprawdzają też akumulator – jest to szczególnie ważne zimą.

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).