Serafino Bartolozzi nowym CEO Grupy Rhiag | MOTOFAKTOR

Serafino Bartolozzi nowym CEO Grupy Rhiag

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2020

Serafino Bartolozzi nowym CEO należącej do LKQ Corporation Grupy Rhiag we Włoszech.

Serafino Bartolozzi ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zarówno w dziedzinie OE, jak i IAM. Podczas swojej kariery pełnił ważne role w BMW i FCA. Przez ostatnie 12 lat był dyrektorem i generalnym menedżerem regionu Azji i Pacyfiku w Mahle Aftermarket, dla której zarządzał biznesem IAM, budując biura w Chinach, Japonii, Singapurze i Indiach.

 

Nominacja Serafino Bartolozzi jest odpowiedzią na cel, jakim jest umocnienie pozycji lidera przez Rhiag we Włoszech, a jednocześnie wzmocnienie synergii z innymi europejskimi spółkami z Grupy LKQ. Przynależność do globalnej grupy dystrybucyjnej, takiej jak LKQ Corporation, pozwoli Rhiag stawić czoła wielkim zmianom na rynku w nadchodzących latach, mając świadomość jasnej wizji przyszłości i możliwości przyczynienia się do rozwoju rynku części zamiennych.

 

Źródło: notiziariomotoristico.com

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).