SEG Automotive z lepszą pozycją rynkową dzięki TecDoc | MOTOFAKTOR

SEG Automotive z lepszą pozycją rynkową dzięki TecDoc

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2022

Dla lepszej widoczności produktów na niezależnym aftermarkecie i lepszej pozycji na rynku, SEG Automotive jest teraz dostawcą danych TecDoc.

 

 

SEG Automotive dostarcza rozruszniki, alternatory i maszyny elektryczne dla producentów pojazdów. Firma powstała z działu Rozruszniki i Alternatory Grupy Bosch i dlatego ma ponad 100 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji w branży OE. SEG Automotive działa jako niezależna firma od 2018 roku.

 

Verena Eder, Senior Manager ds. Zarządzania Produktami i Marketingu Aftermarket w SEG Automotive
Verena Eder, Senior Manager ds. Zarządzania Produktami i Marketingu Aftermarket w SEG Automotive

Teraz wprowadzamy naszą najwyższą jakość na niezależny rynek motoryzacyjny (IAM). Znacząco rozszerzyliśmy naszą dotychczasową działalność na niezależnym rynku i teraz oferujemy tam nasze produkty pod własną marką SEG Automotive – wyjaśnia Verena Eder, Senior Manager ds. Zarządzania Produktami i Marketingu Aftermarket w SEG Automotive.

 

Obecność w katalogu TecDoc sprawia, że nasze produkty są bardziej widoczne na motoryzacyjnym rynku wtórnym – jest to ważny krok w naszej dalszej ekspansji. Na dzień dzisiejszy nasze rozruszniki i alternatory znajdują się w katalogu TecDoc. TecDoc dostarcza producentom, dystrybutorom i warsztatom dane produktów do identyfikacji części samochodowych w formacie, który stał się światowym standardem rynkowym. Pozwala nam to dotrzeć do szerszego rynku i dać naszym klientom i wszystkim graczom w łańcuchu dystrybucji bezpośredni dostęp do naszego portfolio na rynku wtórnym. Znormalizowany format danych ułatwia identyfikację odpowiednich rozwiązań firmy SEG Automotive oraz osadzenie informacji o naszych produktach i aplikacjach w bazach danych i katalogach klientów – mówi Eder.

 

Teraz, gdy produkty SEG Automotive są dostępne w katalogu TecDoc, następnym krokiem ma być połączenie się z TecCom, aby ułatwić klientom przetwarzanie zapytań i zamówień drogą elektroniczną.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).