Schaeffler Partnerem Specjalnym Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego | MOTOFAKTOR

Schaeffler Partnerem Specjalnym Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

person Adrian Januszkiewicz 17/10/2018

Firma Schaeffler została Partnerem Specjalnym XIII edycji Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

W dniach 7-8 listopada, w hotelu Sound Garden w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowanego przez SDCM, o czym już mówiliśmy na łamach naszego portalu.

 

W tym roku Schaeffler został Partnerem Specjalnym Kongresu.

Uznaliśmy, że jest to świetna okazja, aby właśnie w tych dniach zaprezentować nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe – projekt, nad którym pracowaliśmy przez ostatnich kilka lat. Podczas kongresu pokażemy uczestnikom możliwości centrum i zaprosimy naszych dystrybutorów do organizowania wspólnych szkoleń. W okresie jesienno-zimowym zaplanowaliśmy także przeprowadzenie pierwszych testowych szkoleń przy współpracy z wybranymi partnerami. Możemy zdradzić, że zainteresowanie tym sposobem prowadzenia szkoleń przerosło nasze oczekiwania i w 4 kwartale 2018 zostały już tylko pojedyncze terminy. Zapraszamy do odwiedzenia nas 7 i 8 listopada. Krzysztof Künstler Dyrektor Automotive Aftermarket w firmie Schaeffler

 

Źródło: Schaeffler

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).