Sator przejął MPM Oil | MOTOFAKTOR

Sator przejął MPM Oil

person Adrian Januszkiewicz 4/09/2018

Należąca do LKQ Corporation spółka Sator przejęła udziały założycieli MPM Oil.

Jak informują holenderskie media, LKQ osiągnęło porozumienie z udziałowcami MPM International Oil Company, aby uzyskać 100% udziałów w spółce. MPM jest już głównym dostawcą olejów i płynów do LKQ w kilku krajach europejskich (Holandia, Belgia, Francja, Skandynawia).

 

Firma MPM została założona przez obecnych akcjonariuszy Michiela van Wilgena i Petera van der Meera w 1994 r. Ma swoją fabrykę i biuro od 2007 r. w Delft. Według LKQ, w ciągu ostatnich 5 lat firma zwiększyła się o ponad 100%t i zainwestowała głównie w ekspansję międzynarodową: aktualnie eksportuje do ponad 50 krajów. Obecny zarząd MPM poprowadzi dalszą, międzynarodową ekspansję MPM wraz z Michielem van Wilgenem na stanowisku dyrektora zarządzającego.

 

O ostatnich przejęciach LKQ Corporation Motofaktor.pl pisał obszernie TUTAJ.

 

Źródło: automotive-menagement.nl

Zdjęcie: MPM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).