Sara A. Greenstein w zarządzie BorgWarner | MOTOFAKTOR

Sara A. Greenstein w zarządzie BorgWarner

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2021

BorgWarner ogłosił, że Sara A. Greenstein została powołana do Rady Dyrektorów.

Cieszymy się, że możemy powitać Sarę w radzie dyrektorów BorgWarner. Szerokie doświadczenie kierownicze Sary w obszarze produkcji i produkcji sprawia, że jest ona silnym uzupełnieniem naszego zarządu – powiedział Alexis P. Michas, niewykonawczy prezes zarządu BorgWarner.

 

Greenstein była prezesem, dyrektorem naczelnym i członkiem zarządu Lydall, Inc., wiodącego światowego producenta materiałów inżynieryjnych o wartości dodanej i specjalistycznych rozwiązań filtracyjnych obsługujących rynki przemysłowe, motoryzacyjne, agrobiznesowe i medyczne. Przed dołączeniem do Lydall, Inc. pełniła funkcję starszego wiceprezesa United States Steel Corporation, gdzie zarządzała jednostką biznesową Consumer Solutions o wartości 4 miliardów dolarów.

 

Greenstein posiada tytuł Bachelor of Science in Business Administration, ze specjalizacją w zarządzaniu dystrybucją przemysłową, uzyskany w Gies College of Business na University of Illinois, Urbana-Champaign. Uzyskała też tytuł MBA na Uniwersytecie Michigan Stephen M. Ross School of Business. W latach 2018-2021 zasiadała w radzie dyrektorów Briggs & Stratton Corporation, gdzie zasiadała w jej Komitecie Finansowym oraz Komitecie Nominacji i Zarządzania.

 

Źródło: BorgWarner

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).