Santander Consumer Multirent dołącza do programu “Mój elektryk” | MOTOFAKTOR

Santander Consumer Multirent dołącza do programu "Mój elektryk"

person Adrian Januszkiewicz 12/01/2022

11 stycznia br. Santander Consumer Multirent podpisał umowę z Bankiem Ochrony Środowiska i przystąpił do programu "Mój elektryk".

Santander Consumer Multirent jest jednym z pierwszych podmiotów, który w tym roku zawarł umowę z Bankiem Ochrony Środowiska i dołączył do programu “Mój elektryk”. Dzięki przystąpieniu leasingodawców do tej inicjatywy, przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z atrakcyjnego finansowania auta elektrycznego z dotacją, która zmniejszy wysokość rat leasingowych. Tym samym “elektryki” mają stać się dostępne dla szerszego grona odbiorców, którzy chcieliby mieć ekologiczny pojazd, ale posiadają ograniczony budżet.

 

Podpisana umowa z Bankiem Ochrony Środowiska sprawia również, że klienci nie będą musieli na własną rękę ubiegać się o dotację – komentuje Marek Dwornik, Prezes Santander Consumer Multirent – Wniosek o leasing i dofinansowanie do auta elektrycznego mogą złożyć razem, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Klientom zostanie tylko podpisanie umowy i będą mogli cieszyć się wymarzonym samochodem uzyskanym na preferencyjnych warunkach.

 

Nabór wniosków w programie “Mój elektryk” będzie trwał do końca 2025 roku lub wyczerpania puli środków. Kwota otrzymanej dotacji zależy m.in. od kategorii pojazdu. Przykładowo, przedsiębiorcy, którzy chcą zakupić auto osobowe mieszczące max. 8 pasażerów mogą otrzymać 18 750 zł lub 27 000 zł dofinansowania. Wyższa kwota przysługuje firmom, które deklarują roczny przebieg na poziomie powyżej 15 000 kilometrów.

 

Przystąpienie do programu „Mój elektryk” to kolejne działanie pro-eko Santander Consumer Multirent i Santander Consumer Banku podejmowane w ramach globalnej idei Responsible Banking – mówi Marek Dwornik – Takie inicjatywy są nam wyjątkowo bliskie. W przeszłości współpracowaliśmy z organizacją klimatyczno-techniczną Chooose, dzięki której daliśmy naszym klientom możliwość kompensacji śladu węglowego pozostawianego przez ich samochody. Santander Consumer Bank jest też częścią programu „Czyste powietrze”, który ma na celu walkę ze smogiem. Cieszymy się, że dzięki umowie z Bankiem Ochrony Środowiska, mamy możliwość dołączenia do kolejnego przedsięwzięcia promującego ekologiczny tryb życia. Jesteśmy na etapie wdrożenia rozwiązań technicznych i procesowych, więc pierwsze wnioski o dofinansowanie będzie można składać już w ciągu kilku najbliższych tygodni.

 

Źródło: Santander Consumer Multirent 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).