Rząd szykuje propozycje dla firm dotkniętych stratami z powodu koronawirusa | MOTOFAKTOR

Rząd szykuje propozycje dla firm dotkniętych stratami z powodu koronawirusa

person Joanna Piszcz 7/03/2020

W Kancelarii Premiera 6 marca odbyło się kolejne posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ws. koronawirusa.

Podczas spotkania ustalono m.in., że do wtorku 10 marca minister rozwoju Jadwiga Emilewicz przygotuje pakiet propozycji wsparcia dla firm z sektorów najbardziej dotkniętych stratami ze względu na koronawirusa. Wsparciem ma zostać objęta m.in. branża transportowa. Czy na liście znajdą się także inne branże, dowiemy się w najbliższy wtorek.

 

Minister finansów wyda rozporządzenie zwalniające spirytus z akcyzy, będzie on wykorzystywany do produkcji płynu do dezynfekcji, wyprodukuje go PKN Orlen. Płyn zostanie dostarczony do szkół pod koniec przyszłego tygodnia.

 

O tym, jak światowa epidemia koronawirusa wpływa na branżę motoryzacyjną piszemy w artykule “Branża moto walczy z konsekwencjami koronawirusa”.

 

Źródło: Kancelaria Premiera

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).