Ruszyły Wiosenne promocje od Boscha | MOTOFAKTOR

Ruszyły Wiosenne promocje od Boscha

person Redakcja 8/03/2021

W Programie punktowym Extra można już zgłaszać się do Wiosennych promocji trwających od 1.03.2021 do 30.06.2021 r.

Na uczestników Programu Extra czekają dwie promocje – Moc filtrowania i Siła hamowania, w których za zakupy elementów układów hamulcowych i filtrów marki Bosch czekają nagrody gwarantowane. Uczestnicy będą mogli wybrać nagrodę rzeczową lub ekwiwalent w postaci punktów Extra, do wykorzystania w sklepiku Programu.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w obu promocjach klikając w przycisk “Zarejestruj się” do 30.04.2021 r.

 

Jeśli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, to Program punktowy extra został przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.extra-program.pl.

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).