Ruszyły akcje promocyjne urządzeń diagnostycznych Boscha! | MOTOFAKTOR

Ruszyły akcje promocyjne urządzeń diagnostycznych Boscha!

person Redakcja 6/03/2023

Planujesz zakup wyposażenia warsztatowego? Rozwijaj swój warsztat dzięki profesjonalnym urządzeniom Boscha i odbieraj gwarantowane nagrody.

 

Weź udział w akcjach diagnostycznych Boscha i zwiększ dochody swojego warsztatu.

1. Promocja urządzeń do serwisu klimatyzacji ACS

Zarabiaj więcej dzięki serwisowi klimatyzacji w swoim warsztacie. Wybierz łatwe w obsłudze urządzenia Boscha. Wszystkie mają wysoką skuteczność odzyskiwania czynnika oraz pozwalają na serwisowanie zarówno pojazdów hybrydowych, jak i elektrycznych, a także umożliwiają automatyczny test szczelności układu klimatyzacji przy pomocy azotu lub azotu z wodorem.

 

Za zakup urządzenia do 30.09.2023 r. otrzymasz nawet 22 000 punktów na extra nagrody! Wymień je w Programie punktowym extra np. na odkurzacz roboczy, ekspres do kawy czy tablet Lenovo.

 

baner promocji Bosch ACS

2. Wspólna akcja promocyjna testerów KTS i oprogramowania ESI[tronic]

Postaw na zaawansowaną diagnostykę w swoim warsztacie. Korzystaj z testera KTS Boscha oraz dedykowanego oprogramowania ESI[tronic] 2.0 Online, które stanowią optymalne rozwiązanie dla Twojego warsztatu.

 

Kupując urządzenie KTS do 30.09.2023 r., możesz otrzymać nawet 22 000 pkt extra, a jeśli zakupisz KTS wraz z pakietem ESI Mistrz na 36 miesięcy, możesz zyskać aż 34 000 pkt extra. Zaloguj lub zarejestruj się na TUTAJ i wybierz swoją nagrodę spośród ponad 350 propozycji.

 

BANER PROMOCJI BOSCH KTS

3. Promocja urządzeń do kalibracji radarów i kamer DAS 3000

Coraz więcej aut jest wyposażonych w systemy wspomagania kierowcy. Czy Twój warsztat jest gotowy na ich obsługę? Nie zwlekaj z zakupem urządzenia DAS 3000. Pozwoli Ci ono na profesjonalną kalibrację czujników i kamer systemów wspomagania kierowcy. Można nim serwisować samochody wszystkich popularnych marek.

 

Kup urządzenie DAS 3000 do 30.09.2023 r. i zdecyduj, którą z nagród wybierasz: zestaw mat czy zestaw tablic.

 

baner promocji Bosch DAS 3000

4. Akcja promująca urządzenia do diagnozowania i konfigurowania czujników TPMS TPA 300

Czujniki ciśnienia w kołach stały się obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu osobowego. Wybierz Bosch TPA 300 – uniwersalne urządzenie do diagnozowania i konfigurowania czujników TPMS. Za jego zakup do 30.04.2023 r. otrzymasz 4 czujniki QUICK FIT typu QF 0466 oraz 3-letnią aktualizację.

 

baner promocji Bosch TPA

 

Więcej informacji znajdziesz na www.extra-program.pl w zakładce „Promocje”.

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).